Strona 1 z 1

Bielizna Darex – co sądzicie o tej marce?

Post: 16 paź 2017, o 00:23
autor: MyszkaToWie
Cześć dziewczyny, mam pytanko! Co sądzicie o marce bielizny Darex? Jestem ciekawa jakie są wasze opinie, czy nosicie czy nie, albo czy sprzedajecie je w swoich sklepach, jeśli tak to czy polecacie. Podzielicie się opiniami na ten temat, proszę? Byłoby mi bardzo miło :)

Bielizna Darex – co sądzicie o tej marce?

Post: 16 paź 2017, o 02:09
autor: Przebiśnieżka
Ja osobiście bardzo polecam. Jak dla mnie ich produkty są naprawdę dobre. Zresztą moją opinię też podzielają klientki, które ją u mnie kupują. Ja zamwiam ją z tej hurtowni: http://www.hurtowniatomix.pl/13/bielizna+darex – wybór tutaj jest spory,zarówno bardziej klasycznych, jak i fikuśnych, koronkowych :) No i mają też bieliznę wyszczuplającą. Jak dla mnie bielizna Darex należy do najlepszej na rynku, a zamawiam różne do swojego sklepu. Produkty tego producenta są bardzo trwałe – zarówno sztuki, które ja mam, ale też i klientki tak twierdzą, więc coś jest na rzeczy.

Bielizna Darex – co sądzicie o tej marce?

Post: 16 paź 2017, o 03:06
autor: MyszkaToWie
No właśnie, ja też sobie cenię bardzo jakość materiałów i wykonania. Dlatego wolę się najpierw dowiedzieć co nieco na temat towaru, zanim kupię. Niby to tylko majtki czy podkoszulki, ale no po co mieć jakieś problemu i nieprzyjemności później różne, że klientka przyjdzie i zacznie się skarżyć, że materiały nieprzyjemne albo że po jednym założeniu to do wyrzucenia się nadaje, i pieniądze w błoto poszły… Jeszcze mi się tak nie zdarzyło i nie chcę.

Bielizna Darex – co sądzicie o tej marce?

Post: 16 paź 2017, o 04:52
autor: Przebiśnieżka
No dokładnie, też wychodzę z takiego założenia, lepiej pytać przed faktem niż dopiero po, jak już za późno będzie. Ale możesz mi wierzyć, że kupujące u mnie babeczki są bardzo zadowolone. Żadna jeszcze nie przyszła z pretensjami :) A widze, że wracaja i kupują więcej.

Bielizna Darex – co sądzicie o tej marce?

Post: 16 paź 2017, o 07:01
autor: MoniaKonia
Dokładnie tak, zgadzam się z koleżanką, że bielizna tej marki jest świetna. Ja do swojego sklepu zamawiam jeszcze bieliznę Babell. I jeśli chodzi i o Darex i Babell Sklep, który posiada ich produkty na pewno będzie się cieszyć niemałą popularnością. A dostaniesz ją w tej samej hurtowni, tylko pod adresem: http://www.hurtowniatomix.pl/126/bielizna+babell. Naprawdę świetna bielizna wysokiej jakości, z bawełny.

Bielizna Darex – co sądzicie o tej marce?

Post: 16 paź 2017, o 08:27
autor: MyszkaToWie
O, a o tej to chyba nie słyszałam. Dzięki za polecenie, fajnie. Sprawdzę sobie bardzo chętnie, co tam oni mają w ofercie dokładnie. Dzięki za pomoc i pozdrawiam, dobrze jest móc się w internecie wszystkiego dowiedzieć :)