Strona 1 z 1

Bankiet dla udziałowców w firmie.

Post: 6 wrz 2016, o 23:23
autor: RobertSkawiński
Hej wszystkim. Tak jak w temacie, szukam kogoś kto zorganizuje dla mnie taki bankiet. Jest to raczej małe grono, maksymalnie do 50 osób, ale trzeba im zapewnić transport i nocleg. Znacie kogoś kto może się dla mnie tym zająć?

Bankiet dla udziałowców w firmie.

Post: 7 wrz 2016, o 01:00
autor: ZigaMiga
Rozumiem że miejsce na taki bankiet jest dowolne skoro trzeba zapewnić transport i nocleg? Jeżeli tak to mam jedną firmę która zajmuje się robieniem imprez integracyjnych dla firm w Warszawie. Wysyłam do nich namiary na pw. Firma bardzo profesjonalna i potrafi naprawdę dużo zrobić dla klienta ;)

Bankiet dla udziałowców w firmie.

Post: 7 wrz 2016, o 03:52
autor: Ciezarow99
Jakiś czas temu organizowałam taki mały bal dla swoich pracowników. Pomagała mi firma ze strony lukanowscyep.pl i szczerze to byłam bardzo zadowolona z ich usług. Mega profesjonalne podejście do klienta, wszystko załatwiane tak po prostu po ludzku ;)

Bankiet dla udziałowców w firmie.

Post: 7 wrz 2016, o 04:30
autor: puchacz27
Jeżeli kogoś miał bym polecać to na pewno firmę z posta powyżej. Jeżeli chcesz to mam jeszcze gdzieś nagranie z naszej imprezy która była zorganizowana od początku do końca właśnie przez nich. Będziesz mógł sobie zobaczyć jak to wszystko wyglądało a po ludziach widać jak się bawili :D

Bankiet dla udziałowców w firmie.

Post: 7 wrz 2016, o 06:24
autor: RobertSkawiński
A chętnie zobaczę coś takiego ;) Wysłałem już do nich zapytanie wraz z rozpiską całej imprezy. Jestem tylko ciekawy, ile średnio trzeba czekać na taki kosztorys? Fajnie by było mieć takie zestawienie dużo wcześniej żebym mógł przygotować wszystkie potrzebne rzeczy.