Strona 1 z 1

Jaką zabudowę na targi polecacie wybrać?

Post: 6 lut 2017, o 04:50
autor: Muchomorek83
Witam. W tym roku pierwszy raz będę zamawiał zabudowę na targi i chciałbym podpytać o wska-zówki, wasze doświadczenia i w ogóle wszystko co pomoże mi wybrać coś najbardziej optymal-nego. Będę wdzięczny za każdą informacje, pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego!

Jaką zabudowę na targi polecacie wybrać?

Post: 6 lut 2017, o 07:30
autor: Przebiśnieżka
Dobra zabudowa targowa to w zasadzie 90% sukcesu na targach. Reszta to zależnie od rodzaju imprezy obsługa albo produkt, usługa. Kiedyś sceptycznie podchodziłam do reklamy, to co ci na-pisałam uważałam za bzdure ale bardzo szybko się okazało po pierwszych targach na których była obecna moja firma że jest to strzał w dziesiątkę dla efektywnego marketingu. Pomysl juz tylko o samym fakcie obecności tylko zainteresowanych osób na takiej imprezie. Zero przypadkowych odbiorców. Jak weźmiesz to pod uwagę to szybko zdasz sobie sprawę że warto się postarać. Sprawdziłam już wiele róznych firm i zdecydowanie polecam versus-targi.pl/. Zrobią ci solidne, estetyczne i niedrogie stoisko. Pozdrawiam.

Jaką zabudowę na targi polecacie wybrać?

Post: 6 lut 2017, o 08:25
autor: Muchomorek83
ale się rozpisałaś, dzięki bardzo. Musze przyznać ze ma to sens bo na targach faktycznie są sami zainteresowani daną tematyką. Wiedziałem że musze w tym kierunku bardziej się starać ale nie wiedziałem dlaczego wiec fajnie ze mi to logicznie wyjasniłaś :).

Jaką zabudowę na targi polecacie wybrać?

Post: 6 lut 2017, o 10:04
autor: tiranosaurusREX
Cześć. Zanim zamkniesz temat to chciałem tylko napisać że Versus to porządna firma i będziesz zadowolony jeśli się na nich zdecydujesz. Oprócz ceny, wysokiej jakości wykonania i doświad-czenia w reklamie projektują naprawdę świetne i przemyślane stoiska. Wygodne dla obsługi, do-brze eksponują to co masz do pokazania no i przede wszystkim przykuwają uwagę ludzi.