Strona 1 z 1

Korzyści płynące z wprowadzenia ISO 50001.

Post: 31 sie 2016, o 05:45
autor: LajkONA
Witam wszystkich forumowiczów. Dopiero kształtuję przedsiębiorczość w swojej osobowości, jednocześnie stawiając pierwsze, amatorskie wręcz kroki w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Jestem wspólniczką, a nie samodzielną szefową, ponieważ interes prowadzę z mężem. Jest to przedsiębiorstwo na kształt fabryki, prowadzimy działalność przede wszystkim produkcyjną i transportową w mniejszym stopniu. Mój przyjaciel, który też ma własną działalność gospodarczą, poradził mi abym zainteresowała się certyfikatem ISO 50001. Wstyd było mi się przed nim przyznać, nie chciałam wyjść na nieprofesjonalną więc powiedziałam że pewnie ma rację, a tak naprawdę to nie wiem nawet, co to jest.

Korzyści płynące z wprowadzenia ISO 50001.

Post: 31 sie 2016, o 07:15
autor: MoniaKonia
Nie masz się czego wstydzić absolutnie. Człowiek uczy się całe życie i to dobrze o nim świadczy, gdy docieka, dopytuje, interesuje się, próbuje nowości. Może zapytaj go wprost, jakie korzyści niesie ze sobą ten system. Skoro poleca, to pewnie stosuje go u siebie.

Korzyści płynące z wprowadzenia ISO 50001.

Post: 31 sie 2016, o 08:08
autor: elektryk12V
Twój znajomy jest bardzo serdeczny, bo polecił Ci system, który jest wprost przeznaczony dla Twojej firmy. Firma pcc-cert.pl/ dostarcza usługi pomagające zmniejszyć koszty za energetyczność. Poprzez takie certyfikaty dla firm możesz nie tylko usprawnić swoje działania, nabrać świadomości jako szefowa, to dodatkowo zaoszczędzisz niemało.

Korzyści płynące z wprowadzenia ISO 50001.

Post: 31 sie 2016, o 08:37
autor: tiranosaurusREX
Jak wejdziesz na stronę internetową: pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-50001/ , to dowiesz się wszystkiego o korzyściach i na pewno nie będziesz wahała się ani chwili. Zmniejszenie wydatków ma chyba zasadnicze znaczenie, bo te pieniądze które przeznaczyłabyś na energię, wydasz na wprowadzanie jakichś nowych projektów, innowacji, ciekawych pomysłów Twojego autorstwa.

Korzyści płynące z wprowadzenia ISO 50001.

Post: 31 sie 2016, o 09:02
autor: Ciezarow99
Miałam taki certyfikat w swojej firmie budowlanej. Zdecydowałam sie na jego zakup z wyżej wskazanego powodu, gdyż w firmach takich jak nasze zużywa się przecież bardzo dużo energii. Dlatego nie powinnaś mieć wątpliwości i podziękuj koledze za dobre rady dla Ciebie.