Strona 1 z 1

kontrola nad sklepem

Post: 25 sie 2016, o 00:17
autor: puchacz27
Serdecznie witam. Mam takie szybkie pytanko. Chodzi o to że chcę w swoim sklepie usprawnić pracę. Ja niestety teraz mam jeszcze inne zajęcie, ktrym się muszę zajać a jakoś nie mogę znaleźć żadnej osoby zaufanej, która by mogła się tym u mnie zająć. No niestety nie ufam ludziom zwłaszcza jeśli chodiz jeszcze o prowadzenie mojego własnego biznesu. Zapewne są tutaj osoby które mają podobnie i nikomu nie powierzą takiej ważnej funkcji, żeby tak o po prstu oddać komuś biznes do prowadzenia

kontrola nad sklepem

Post: 25 sie 2016, o 02:16
autor: tiranosaurusREX
Ja bym tutaj przemyślał zakup oprogramowania obsługującego sklep spożywczy jak chcesz mieć ciągle sam nad wszystkim kontrole. To jest akurat dość dobry sposób na to, żeby nad wszystkim zapanować, który ja bym chyba najbardziej polecał. Będziesz mógł z daleka sobie wszystko kontrolować i przy okazji będziesz spokojny, że nikt Ci niczego nie nagrzebie tam w tym Twoim biznesie. O myślisz?

kontrola nad sklepem

Post: 25 sie 2016, o 03:40
autor: puchacz27
No myślę, że opcja napewno jest warta tego, żeby o niej pomyśleć. Może właśnie takiego wyjścia najbardziej teraz potrzebuje. A powiedz mi jeszcze bo ta druga sprawa, którą mam do załatwienia to jest magazyn, który też założyłem i powiem szczerze, że jego obsługa to idzie naprawdę topornie. Da się tam jeszcze też jakieś oprogramowanie wcisnąć, żeby działało to tak jak należy?

kontrola nad sklepem

Post: 25 sie 2016, o 05:47
autor: tiranosaurusREX
Da się. Kup sobie na stronie jantar.pl po prostu dobry program informatyczny do magazynów i wtedy będziesz miał wszystko gotowe. Dodaj do tego jeszcze termotransferowe etykietki i będziesz miał porządek i w sklepie i w magazynie. I nie musisz mi dziękować, tylko jak najszybciej zacznij działać, żebyś wszystko miał gotowe bez problemów ;)