Strona 1 z 1

Jaki laptop dla córki?

Post: 25 kwie 2016, o 01:50
autor: elektryk12V
Dzień dobry. Chciałbym kupić córce nowy komputer. Problem w tym, że zupełnie się na tym nie zam. Ona niby coś tam wie, coś tam o tym czyta, niby ze szkoły jej tak podpowiadają, a ja jakoś nie wiem. Ciągle mówi o Dellu lattitude że taki by chciała i koniec. No i ja teraz nie wiem. Brać, czy nie brać? Szukać dla niej czegoś innego, czy po prostu kupić jej taki, jaki ona chce i tyle? Żeby problemów żadnych nie było.

Jaki laptop dla córki?

Post: 25 kwie 2016, o 03:17
autor: puchacz27
No tak, to jest akurat dosyć dobry komputer, więc córka taki chce, to możesz jej kupić. Problemów raczej nie będzie. Chociaż możesz też przemyśleć zakup innego modelu, zupełnie innego producenta, na przykład takiego Hp EilteBook 820. Z tego komputera też będzie zadowolona, na pewno nie będzie narzekać.

Jaki laptop dla córki?

Post: 25 kwie 2016, o 04:07
autor: tiranosaurusREX
To jak już, to może HP ElitBooka 840 lepiej wziąć? Podobno lepszy i mniej zawodny. Jeśli o tych komputerach w ogóle można mówić, że są zawodne, bo tej przypadłości raczej się w nich nie stwierdza.

Jaki laptop dla córki?

Post: 25 kwie 2016, o 05:28
autor: elektryk12V
No to teraz mam niezłą zagwozdkę. Trzy komputery do wyboru, a ja zupełnie nie wiem, na który się zdecydować. Nieźle mi namieszaliście. I wszystkie na dodatek są dobre, weź się tu teraz człowieku zdecyduj. A nie macie jakichś takich typów, które na stówę warto brać?

Jaki laptop dla córki?

Post: 25 kwie 2016, o 07:13
autor: puchacz27
No niestety, decyzja należy do Ciebie. :P Sam widzisz, że dzisiaj to ciężko wybrć jakiś dobry komputer, bo większość z nich jest dobra.