Strona 1 z 1

Płyty meblowe..

Post: 2 maja 2016, o 02:50
autor: RobertSkawiński
Witam wszystkich. Szukam sklepu, w którym mógłbym zamówić wysokiej jakości płyty meblowe, które rzecz jasna potem posłużą jako materiał meblarski. Zależy mi na tym, żeby to były naprawdę płyty wyoskiej jakości.. oprócz sklepu możecie też polecić jakieś płyty które znacie i możecie polecić. Z góry Wam dziękuję!

Płyty meblowe..

Post: 2 maja 2016, o 03:12
autor: puchacz27
Bardzo dobre są płyty Egger Szczecin mi się z nimi kojarzy, bo kiedyś tam jeździłem z transportem po nie i mogę tylko powiedzieć, że są bardzo wyskiej jakości, a ten producent słynie z tego, że ma naprawdę świetne produkty na rynku.

Płyty meblowe..

Post: 2 maja 2016, o 03:59
autor: elektryk12V
Ja z kolei mocno polecam płyty Kronospan Wrocław był miejscem które takie odbierałem i potem jak zrobiono mi z nich meble to do teraz jestem bardzo zadowolony. Mogę śmiało je polecić, udana inwestycja na naprawdę długie lata.

Płyty meblowe..

Post: 2 maja 2016, o 05:11
autor: tiranosaurusREX
Ja tylko wtrącę od siebie, że warto się skupić na tym, żeby to były płyty trudnopalne bo różnie jest często i warto się zabezpieczyć przed potencjalnym pożarem, czasem nie trudno o tragedię, a taka inwestycja może naprawdę kosztować życie lub zdrowie.

Płyty meblowe..

Post: 2 maja 2016, o 07:19
autor: Muchomorek83
Zgadzam się, naprawdę warto zwracać uwagę na takie detale i na płytach meblowych nie można oszczędzać, tylko kupić coś trwałego i odpornego na zniszczenia i właśnie ogień. Mój znajomy niestety miał właśnie takie wypadek, że iskra poszła od pieca i mu się prawie cały dom spalił. No ale u niego to właśnie wszystko było stare, bardzo stare meble, słoma w ścianach itp.

Płyty meblowe..

Post: 2 maja 2016, o 07:32
autor: RobertSkawiński
Ja akurat chcę zainwestować w bardzo dobre płyty. Dziękuje wszystkim za propozycje i ogólnie ładny ruch się tutaj w tym temacie zrobił. Cieszę się, że tak wiele osób poświeciło czas, żeby mi odpisać i coś doradzić. Musze jeszcze znaleźć naprawdę dobry sklep u którego złożę zamówienie.. ale właśnie póki co to z tym mam największy kłopot.

Płyty meblowe..

Post: 2 maja 2016, o 08:42
autor: MoniaKonia
A czemu po prostu nie użyjesz dobrodziejstw internetu i nie poszukasz sklepu online?? Wiadomo, że dobrze poczytać opinie, ale decyzje i tak musisz podjąć Ty sam!