Pomocne narzędzie dla menadżerów sprzedaży.

Postautor: Helios8 » 20 mar 2017, o 01:28

Prezes firmy, w któej pracuję zwrócił się do menadżerów sprzedaży, aby Ci zarekomndowali jakieś ciawkwe narzędzie do nadzoru nad handlowcami. Do niedawna sam byłem handlowcem i generalnie wiem, czego handlowiec potrzebuję, ale nie wiem, czego potrzebuje menadżer. Może zrekomendujecie coś w tym zakresie?
Helios8

Postautor: Vikink » 20 mar 2017, o 01:58

Dobry menadżer sprzedaży musi przede wszystkim mieć kontakt ze swoimi pracownikami. Można to zrobić przez telefon, ale niekoniecznie poprzez rozmowę. Szczerze to nawet rozmowa powinna być tylko narzędziem uzupełniającym, bo zwyczjanie sprzedawca ma sprzedawać, a nie debatować.
Vikink

Postautor: Helios8 » 20 mar 2017, o 03:10

Co racja to racja...
Helios8

Postautor: Przebiśnieżka » 20 mar 2017, o 05:45

Dobry prgoram znajdziecie tutaj http://think.pl/rozwiazania-think/revisto/system-sfa/ i menadżer może wtedy wyznaczć zarówno plany sprzedażowe na konkretny dzień, miesiąc i tak dalej. Poza tym można tworzyć inne wytyczne, które handlowcy powinni brać pod uwagę podczas swoich działań. Praktycznie program bez ograniczeń.
Przebiśnieżka

Postautor: LajkONA » 20 mar 2017, o 06:09

No wiadomo, firm Think robiła to można być pewnym, że to profesjonalny program.
LajkONA

Postautor: MoniaKonia » 20 mar 2017, o 07:45

I tutaj http://think.pl/rozwiazania-think/credo/ wspomniana firma działała, z tym, że ten zakres dotyczy produkcji i wszystkich zagadnień, jakie się tam pojawiają, czyli produkty, ich zużycie, planowanie, sortowanie, transport i tak dalej. Wszystko w jednym miejscu z możliwością zdalnego zarządzania.
MoniaKonia

meble ursynow warszawa

Wróć do Świat finansów i biznesu