Czy konieczne są bramki sklepowe do straszenia złodziei?

Postautor: MyszkaToWie » 15 mar 2017, o 03:05

Sprawa jest taka, że w moim sklepie jest ostatnio bardzo dużo kradzieży. Robię inwenturę i się okazuje, że brakuje mi tyle towaru, że się to w głowie nie mieści. Masakra jakaś :/ I teraz wpadłam na pomysł, że zamontować bramki sklepowe i może to ich odstraszy?
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

Postautor: Helios8 » 15 mar 2017, o 04:53

To jest akurat jeden z najlepszych pomysłów. Tylko to nie mogą też atrapy, bo szybko to wyczują i i tak będą się kradzieże powtarzały. Zamontuj po prostu bramki, cały system i te zabezpieczenia na towar, które będą ściągane przy kasie i nie będzie więcej tego problemu :)
Helios8

Postautor: Vikink » 15 mar 2017, o 06:49

Też tak mi się wydaje. Na stronie sklepikaria.pl/115-bramki-antykradziezowe ja całkiem niedawno kupiłem bramki sklepowe i to była akurat jedna z lepszych decyzji, które podjąłem. Bo teraz już się kradzieże nie zdarzają. Złapało piszczenie kilka razy kogoś i sobie podarował, teraz już tego nie robią
Vikink

Postautor: MyszkaToWie » 15 mar 2017, o 08:14

Czyli jest jednak jakaś nadzieja na to, że się da bez problemu ten problem ogarnąć. No dobrze, czyli dobrze myślałam jednak, żeby to zrobić. W takim razie korzystam z oferty sklepikaria.pl bo widzę, że naprawdę jest opłacalna w porównaniu z innymi takimi sklepami i mam nadzieję, że to się skończy
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

Postautor: Helios8 » 15 mar 2017, o 10:46

Moim zdaniem to powinno rowiązać sprawę, bo jednak ludzie się będą hamować. A ściągnięcie tych zabezpieczeń w skepie też nie jest takie łatwe
Helios8

meble ursynow warszawa

Wróć do Świat finansów i biznesu