Procedura przy odkupie

Procedura przy odkupie

Postautor: puchacz27 » 25 sie 2016, o 22:57

Interesuje mnie współpraca z firmą, która walczy o odszkodowania dla klienta. Chciałbym w końu rozwiązać swoją sprawę, która ciągnie się od kilku miesięcy i końca nie widac. Ciągle przesyłamy sobie pisma, ale z tej korespondencji widać, kto ma lepsze zapleczenie, jeśli chodzi o dostęp do paragrafów.
Awatar użytkownika
puchacz27

Procedura przy odkupie

Postautor: elektryk12V » 25 sie 2016, o 23:45

Słuchaj same paragrafy, jeśli nie odnoszą się do danej sprawy są nic nie warte. Tutaj trzeba przeanalizować cały kontekst Twojego odszkodowania, zaniżonego oczywiście. Nie można rozpatrywać sprawy z góry, bo wtedy na pewno niczego nie uzyskasz. Zgłos się do firmy avistapolska.pl, która specjalizuje się w tego typu tematach.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Procedura przy odkupie

Postautor: tiranosaurusREX » 26 sie 2016, o 02:24

Zdecydowanie Avista Polska, oni wiedzą jak walczyć z tego rodzaju zaniżeniami. Co więcej nie Ty musisz prowadzić całą procedurę, bo oni się nią zajmą, a Ty finalnie dostaniesz to co powinieneś. Wystarczy do nich zadzwonić albo napisać.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Procedura przy odkupie

Postautor: puchacz27 » 26 sie 2016, o 03:14

Już do nich piszę i mam nadzieję, że tym razem to najlepsza droga do rozwiązania…
Awatar użytkownika
puchacz27

Procedura przy odkupie

Postautor: Przebiśnieżka » 26 sie 2016, o 04:00

Najlepsza i mogę Cię w tym utwierdzić swoimi dokumentami, jak będziesz chciał. Ale uwierz mi już teraz, że dzięki nim dostałam praktycznie całość wartości samochodu po jego kasacji. Wcześniej to był wraz i tylko kilkadziesiąt procent. Zaproponowali mi odkup odszkodowania i sprawa potoczyła się już bardzo szybko.
Przebiśnieżka

Procedura przy odkupie

Postautor: ZigaMiga » 26 sie 2016, o 06:59

Szybko, szybko. Ja po kilku godzinach od przesłania dokumentacji miałam już telefon z propozycją dopłaty do odszkodowania i jak tu nie skorzystać z takiej możliwości. Najbardziej zaskoczony był mój mąż jak mu powiedziałam, że znalazłam w końcu środki na nasze wymarzone wakacje.
ZigaMiga

Procedura przy odkupie

Postautor: MoniaKonia » 26 sie 2016, o 07:43

I ja się przyłącze i pochwalę. Mi udało się w ten sposób uzyskać tylko kilkaset złotych, ale też i szkoda była nieduża, bo to tylko sam zderzak w przedniej części. Niby takie nic, ale w sumie to ponad dwa tysiące mnie kosztowało, jeśli chodzi o naprawę. Swoją drogą na tych warsztatach robią takie cuda z blachami od samochodów, że aż trudno uwierzc, że tak się da.
MoniaKonia

meble ursynow warszawa

Wróć do Świat finansów i biznesu