Reklamowe upominki dla klientów

Postautor: Zamkowa » 26 lip 2016, o 01:10

Witajcie. Trudnię się właśnie nad reklamą. Chodzi oczywiście o rozgłoszenie mojej firmy. Chcialam wziąć pod uwagę reklamowe upominki, które pomogłyby mi nieco bardziej uwidocznić się na innych. Jakiego rodzaju gadżety reklamowe wy rozdawaliście klientom, albo jakie otrzymywaliście lub chcielibyście otrzymać. Nie wiem w zupełności co wybrać i gdzie.
Zamkowa

Postautor: MoniaKonia » 26 lip 2016, o 02:52

Cześć. Uważam, że to świetny pomysł z tymi upominkami. Na pewno klientom spodobał by się taki pomysł. Według mnie bardzo dobrze sprawdzają się wszelkie przydatne elementy z reklamą. Chodzi mi głownie o ceramikę, czyli jakieś kubeczki do kawy czy filiżanki a może miski na nudle. Można by też wziąć pod uwagę na przykład ubrania, zwłaszcza latem się przydadzą.
MoniaKonia

Postautor: Helios8 » 26 lip 2016, o 03:16

Witajcie. Też uważam, że reklama w takim wydaniu jest pożyteczna. Spoty telewizyjne są nachalne, pewnie każdy denerwuje się, gdy mu się przerywa oglądanie filmu czy programu. A upominek to już zupełnie inna sprawa. Jak dla mnie fajnym drobnym upominkiem mogłyby być cienkopisy z reklamą od bonnum. Można też zamówić u nich także inne fajne gadżety. Tak jak koleżanka napisała, filiżanki, kubeczki, nożyki też są fajne do reklamowania się.
Helios8

Postautor: tiranosaurusREX » 26 lip 2016, o 04:01

Reklama i reklama. Czy każdy musi się tylko reklamować, jak nie w Internecie, to w telewizji, jak nie w telewizji to w radio. Wszędzie tylko reklamy.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: LucjanaKotarbińska » 26 lip 2016, o 06:15

Inaczej byś nie wiedział, co się na świecie dzieje. Założę, się kolego że używasz i spożywasz produktów, których reklamy zapewne nie raz już widziałeś, skoro cie tak denerwują. Nie ma nic złego w gadżetach reklamowych rozdawanych w formie upominku.
Awatar użytkownika
LucjanaKotarbińska

meble ursynow warszawa

Wróć do Świat finansów i biznesu