Polecicie gabinet, w którym można zrobić wybielanie żebów w Poznaniu?

Postautor: słońceChileOna00 » 11 wrz 2017, o 22:47

Trochę nie jestem zorientowana jak to dziś wygląda a moja mama chciałaby iść na wybielanie. Dlatego szukam jakichś informacji odnośnie cen zabiegów wybielających zęby. Są tak drogie jak kiedyś? Bo ja pamiętam czasy gdy koszt był znaczny a nie chcę mojej mamuśki zmartwić... ;)
Awatar użytkownika
słońceChileOna00

Postautor: LajkONA » 12 wrz 2017, o 01:00

Na pewno nie kosztuje to tyle ile kiedyś. Rynek dziś inaczej wygląda, znacznie więcej gabinetów robi takie zabiegi a to w naturalny sposób przekłada się na niższe ceny wybielania. Nie ma dramatu na pewno.
LajkONA

Postautor: Vikink » 12 wrz 2017, o 03:32

Z oferty na przykład tego gabinetu wynika że drogo nie jest. Wejdź na stronę http://www.super-usmiech.pl/ i stamtąd łatwo trafisz do cennika wybielania żebów w Poznaniu. A masz tu usługę laserową. Ogólnie gdy chodzi o wybielanie zębów cena wypada nad wyraz znośnie i raczej nikt skóry z Twojej mamy nie zedrze :)
Vikink

Postautor: Prymat » 12 wrz 2017, o 04:53

Ja na miejscu Twojej rodzicielki bardziej bym się obawiał możliwymi skutkami ubocznymi takiego zabiegu i problemami ze szkliwem. Bo o tym jakoś się niewiele mówi.
Prymat

Postautor: Ciezarow99 » 12 wrz 2017, o 05:41

Jakie zagrożenie? Dziś informacje o wybielaniu zębów są dostępne i wynika z nich jasno że to bezpieczne działanie. Na stronie tego gabinetu masz pytania i odpowiedzi. Nie można ludzi uprzedzać do zabiegów które nie robią żadnej krzywdy zębom a mogą podnieść jakość życia.
Ciezarow99

Postautor: tiranosaurusREX » 12 wrz 2017, o 08:31

Też jestem za tym by nie karmić nikogo mitami. Trochę znam temat i żadnej szkody wybielanie nie wyrządzi. Laser jest dla zębów i szkliwa wyjątkowo łagodny.

Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

meble ursynow warszawa

Wróć do O zdrowiu też nie zapominamy