Które butelki do karmienia niemowląt wybrać?

Postautor: plomba_światłoczuła » 23 wrz 2016, o 21:11

Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy i nie ukrywam, że liczę na pomoc zwłaszcza tej pierwszej grupy. Niedługo i ja będę mamą i jestem w trakcie składania wyposażenie, które będzie mi niezbędne już od pierwszych dni po powrocie do domu. O ile z ciuszkami to problemu nie ma, o tyle z pozostałymi rzeczami jest kłopot bogactwa. Jak myślicie jaką butelkę powinnam wybrać do karmienia?
Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

Postautor: MyszkaToWie » 23 wrz 2016, o 21:33

No niby to duże udogodnienie, że można wybierać spośród tylu produktów, ale finalnie masz rację, że to wcale nie jest aż takie komfortowe. Co prawda jak przygotowujesz się już teraz to znaczy, że masz trochę czasu, ale to i tak spore wyzwanie. Co do butelek, to akurat inne mamy muszą się wypowiedzieć, bo te butelki zmieniły się od czasów, jak ja rodziłam.
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

Postautor: plomba_światłoczuła » 24 wrz 2016, o 00:28

Zmiany są ogromne...
Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

Postautor: LajkONA » 24 wrz 2016, o 00:55

Hehe, no właśnie tak to wygląda, ale akurat ja nie narzekam. Bardzo lubię sobie oglądać różnego rodzaju produkty dla dzieci i dowiadaywać się o ich funkcjach. Człowiek się może sporo nowego dowiedzieć. Na przykład apteka Gemini ma sporo takich danych odnośnie produktów dziecięcych, które można już od pierwszych dni życia stosować.
LajkONA

Postautor: tiranosaurusREX » 24 wrz 2016, o 01:48

A w moim przypadku to żona zostawiła mnie z zakupami dla naszego malucha i muszę się pochwalić, że zdałem egzamin na piątkę z plusem. Kupiłem butelkę o pojemność 150 ml i do tego taką, która się sama sterylizuje :)))
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: plomba_światłoczuła » 24 wrz 2016, o 04:12

No proszę, gratuluję, ja akurat na mojego męża w tej kwestii to nie mam co liczyć...
Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

Postautor: tiranosaurusREX » 24 wrz 2016, o 06:31

Jak chcesz coś więcej o tego rodzaju butelkach poczytać to możesz to zrobić na przykład tutaj https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/lovi i poznasz praktycznie wszystkie zalety tego rodzaju pojemników. To butelki, które stosuje się już praktycznie od urodzenia, więc są bardzo uniwerslane.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: plomba_światłoczuła » 24 wrz 2016, o 07:31

Dzięki...
Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

Postautor: ZigaMiga » 24 wrz 2016, o 08:24

Równie uniwerslany jest ten preparat https://www.aptekagemini.pl/bepanthen-plus-krem-30g.html, który też młodej mami może pomóc jeśli pojawiają się ranki od karmienia na piersi. Bardzo szybko regeneruje skórę.
ZigaMiga

meble ursynow warszawa

Wróć do O zdrowiu też nie zapominamy