Jaka jest cena ortopedycznego pasa lędźwiowego i od czego ona zależy?

Postautor: Helios8 » 13 lip 2017, o 20:18

Podobnie jak tysiące innych osób jestem w grupie tych, któzy mają problem z kręgosłupem, a właściwie to z jego odcinkiem lędźwiowym. Pewnie jak tysiące innych osób próbowałem już wszystkiego i w dalszym ciągu nic nie pomaga. W ostatnim czasie znalazłem super informacje, że jednak jest na rynku coś co pomaga, a jest to pas lędźwiowy z regulowanym cieśnieniem. Czy orientujecie się może ile taki pas kosztuje?
Helios8

Postautor: Vikink » 13 lip 2017, o 23:06

Też słyszałem o tych pasach i sam się zastanawiam nad ich zakupe. Akurat ja problemów z kręgosłupem na szczęście nie mam, ale mój brat jest uzależnioy już od leków, takie ma boleści. Ten kto miał kiedylwiek sprawy związany z dyskopatią, ten wie, o czym tak naprawdę mówimy.
Vikink

Postautor: Przebiśnieżka » 13 lip 2017, o 23:24

Dyskopatię to zwykle trzeba operować, a tutaj taka niespodzianka, że aż się za głowę złapałam. Te pasy są fantastyczne...
Przebiśnieżka

Postautor: Helios8 » 14 lip 2017, o 02:20

No ale co z ich ceną, też już sporo o nich wiem, ale nie wiem najważniejszego, ile trzeba na taki pas przeznaczyć...
Helios8

Postautor: Ptyka » 14 lip 2017, o 04:32

Jako, że technologia jest dość skomplikowana, to pas trochę kosztuję, ale około 1500 zł powinno wystarczyć. Jeśli pytasz od czego zależy ta cena, to bezwględnie od rozmiaru pasa oraz tego na który odcinek ma być przeznaczony.
Ptyka

Jaka jest cena ortopedycznego pasa lędźwiowego i od czego on

Postautor: LajkONA » 14 lip 2017, o 04:57

Dokładnie taka jak pisze koleżanka, ale żeby sprawdzić sobie wszystkie ceny warto zajrzeć tutaj sklep.diskdr.pl/, gdzie są dostępne i porównania wszystkich produktów, jak i ich ceny. Serdecznie polecam pas ortopedyczny lędźwiowy cena nie jest wygórowana jak na możliwości, jakie ogferuje on swoim pacjentokm.
LajkONA

Postautor: Prymat » 14 lip 2017, o 05:40

Szczerze, to nawet się nad ceną nie zastanawiałem, tylko zamówiłem, bo po pprostu takiego pasa potrzebuję. Moje plecy są już tak zniszczone, żę trudno mi się poruszać, jeśli nie wspomogę się odpowiednimi lekami. Z tym pasem może być jednak jeszcze tak, że będę mógł chodzić.
Prymat

Postautor: Eroto » 14 lip 2017, o 06:54

Ja już mam i się sprawdza. Wszystko w jak najlepszym porządku i zgodne z opisem sprzedawcy. Jeśli nie możesz funkcjonować ze względu na ból pleców, to ten pas jest na pewno przeznaczony dla Ciebie.
Eroto

Postautor: plomba_światłoczuła » 14 lip 2017, o 08:45

No i jest jeszcze jeden plus całego asortymentu, że nie tylko pasy lędźwiowe są robione, ale także pasy na szyjni odcinek kręgosłupa.
Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

meble ursynow warszawa

Wróć do O zdrowiu też nie zapominamy