Kupowanie ekologicznych jogurtów w Szczecinie – jak je rozpoznać?

Postautor: ZigaMiga » 10 lip 2017, o 03:02

Chcę swojemu dziecku kupować w pełni naturalne jogurty do szkoły. Możecie mi powiedzieć jak odróżniać prawdziwe jogurty eko od tych, które mają to tylko w nazwie?
ZigaMiga

Postautor: RobertSkawiński » 10 lip 2017, o 03:21

Na opakowaniu musi być informacja, że składniki pochodzą z ekologicznych upraw. Takie uprawy posiadają stosowne certyfikaty i o tym też będzie mowa na opakowaniu. W razie czego zawsze możesz zweryfikować sobie wszystkie te informacje, ale raczej jak tak napisane to nie może być już mowy o lipie.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: Ciezarow99 » 10 lip 2017, o 03:50

Dokładnie, takie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i absolutnie nie może być inaczej!
Ciezarow99

Postautor: Antttttttttton » 10 lip 2017, o 05:40

Wiesz co moja droga, ekologiczne jogurty w Szczecinie możesz sobie naprawdę wygodnie zamawiać w tym sklepie http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-krowie_jogurty-73.html. Zamówisz co chcesz i dowiozą do domu, a mają mnóstwo produktów ekologicznych i to wyłącznie takich certyfikowanych. Zdecydowanie warto zainteresować się ofertą, wszstko zdrowe i smaczne.
Antttttttttton

Postautor: ZigaMiga » 10 lip 2017, o 07:28

O proszę, nawet nie wiedziałam, że taki fajny sklepik działa u mnie w okolicy. Dziękuję serdecznie za wszystkie podpowiedzi i pozdrawiam.
ZigaMiga

meble ursynow warszawa

Wróć do O zdrowiu też nie zapominamy