Gdzie znaleźć dobrego stomatologa dziecięcego w Gdańsku?

Postautor: Przebiśnieżka » 8 sty 2017, o 23:51

Witam! Mojej córeczce właśnie wyrosły wszystkie zęby mleczne. W związku z tym mam do Was pytanie, bo słyszałam wiele różnych opinii. Część z moich koleżanek jest zdania, że zębów mlecznych nie trzeba leczyć, bo i tak one wypadną. Nie chodzą nawet ze swoimi dziećmi do denty-sty, bo czekają po prostu aż wyrosną zęby stałe. Nie jestem przekonana, czy to aby na pewno jest dobre. Ja, co prawda byłam raz z dzieckiem już u dentysty.
Przebiśnieżka

Postautor: MoniaKonia » 9 sty 2017, o 01:06

To nieprawda, co mówią Twoje koleżanki! Pamiętaj, że jeśli próchnica dopadnie żeby mleczne, to potem automatycznie się przeniesie także na stałe. W ogóle też dziwie się Tobie, że tylko raz byłaś u dentysty. Z dzieckiem powinnaś chodzić średnio, co pół roku, żeby kontrolować, czy nie pojawia się próchnica i czy prawidłowo rozwija się zgryz. Dzięki temu możesz uniknąć problemów z zębami u dzieci w przyszłości. Pomyśl o tym.
MoniaKonia

Postautor: LajkONA » 9 sty 2017, o 01:22

Jeśli nie wiesz, gdzie przyjmuje dobry stomatolog dziecięcy w Gdańsku, to ja śmiało mogę Ci polecić http://dentysta-gdansk.com/uslugi/stomatolog-dzieciecy/ a jeśli wejdziesz na tę stronę to przeczytasz o tym, dlaczego trzeba z dzieckiem chodzić często do dentysty, nawet jak ma mle-czaki. Poza tym są też przydatne wskazówki, jak przygotować malucha na wizytę u dentysty.
LajkONA

Postautor: Helios8 » 9 sty 2017, o 03:06

Kiedyś byłem u tego dentysty Mediss z moim synem i muszę przyznać, że jestem bardzo za-dowolony. Syn miał drobne problemy ze zgryzem i to było widać, już w momencie gdy miał mle-czaki. Całe szczęście, że poszliśmy odpowiednio wcześnie, bo przynajmniej dentysta to zauważył. Dlatego radzę Ci nie słuchać koleżanek i regularnie badać mleczaki dziecka.
Helios8

Postautor: Przebiśnieżka » 9 sty 2017, o 05:40

Dzięki za cenne rady! Nie miałam pojęcia o tym, mleczne zęby mają taki wpływ później na stałe. Zawsze myślałam, że jak one wypadną to już po kłopocie.
Przebiśnieżka

Postautor: MoniaKonia » 9 sty 2017, o 07:41

No jak widzisz tak nie jest. O zęby dzieci musisz dbać już od początku, bo jak malcowi zaczną się wcześnie problemy, bo na przykład zaniedba higienę, to będą problemy potem.
MoniaKonia

meble ursynow warszawa

Wróć do O zdrowiu też nie zapominamy