Problem ze stawem skokowym

Postautor: Helios8 » 4 paź 2016, o 00:25

Miałem wczoraj trening w kosza i po skoku dziwnie stanąłem, strasznie rozbolał mnie staw skokowy, ale myślałem że dziś już wszystko bedzie dobrze. Ból co prawda jest troche mniejszy ale nadal lekko kuleje, nie mowiacjuz o mozliwosci biegania albo gry w cokolwiek. Nie chciałbym iść do lekarza bo sami wiecie jakie są kolejki, bardziej traktuję to jako ostateczność, a potrzebuję jakiegoś tymczasowego środka zaradczego :). Co mogę zrobić, kupić, może są jakieś ćwiczenia na rozbujanie tego stawu?
Helios8

Postautor: Ptyka » 4 paź 2016, o 02:31

Rozumiem Cię bo sama też sie nie kwapiezebyisc do lekarza nawet kiedy domowe sposoby nie są zbyt skuteczne. Miej to na uwadze ale póki co może pomóc stabilizator. Daj się nodze zregenerować, nie przemęczaj jej, a jak już poczujesz się lepiej to zacznij powoli sobie ćwiczyć. W moim przypadku to zadziałało wiec mam nadzieje ze i Tobie pomoze.
Ptyka

Postautor: LajkONA » 4 paź 2016, o 03:07

Mam pytanie i nie bardzo wiem gdzie je zadać wiec nie gniewajcie sie ze wykorzystam wasz temat. Czy wiecie gdzie za nieduże pieniadze zamówię ciśnieniomierz, pieluchy anatomiczne i poduszki ortopedyczne? Bardzo proszę o namiary na dobry sklep.
LajkONA

Postautor: Zamkowa » 4 paź 2016, o 05:01

witam. Poszukaj tych rzeczy w sklepie medycznym online bo zwykle mają taki asortyment w bardzo niskich cenach. Miałam kiedyś duże problemy z ciśnieniem wiec kupiłam taki zwyczajny na ramię w sklepie medycznym i bardzo byłam z niego zadowolona. Był na tyle dokładny że odnotował zmiany w bardzo wczesnym stadium dzieki czemu mogłam sobie zrobić holterowskie badanie i czarno na białym wyszło co mi dolega. Gdybym zgłosiła się później to pewnie nie skonczylobysie tak wesolo.
Zamkowa

Postautor: Vikink » 4 paź 2016, o 05:34

Mógłby ktoś mi powiedziec czy nie trzymanie wiadomo czego przez osoby starsze jest oznaką jakiejś choroby którą można leczyć, czy tak po prostu jest?
Vikink

Postautor: Zamkowa » 4 paź 2016, o 05:49

Taka już jest ludzka anatomia. W pewnym wieku mieśnie zaczynają inaczej pracować i pojawiają się problemy, ale prawde mówiąc przy dzisiejszej dostepnosciniedrogich pieluch i innych rzeczy pomagajcych starszym osobom jest to błahostka. Pozdrawiam.
Zamkowa

meble ursynow warszawa

Wróć do O zdrowiu też nie zapominamy