Rodzaje implantów zębowych?

Postautor: Zamkowa » 31 sie 2016, o 04:43

Hej, w czasie ciąży czułam się fatalnie, cały ten okres wymiotowałam, efekt był taki, ze zęby mam strasznie zniszczone, nawet kilka musiałam usunąć, zastanawiam się nad wstawieniem implantów, ale jestem alergikem i i boje się jak moj orggannizm zareaguje, czy w ogole mogę wsawic takie implanty, ktos się orientuje jakie są rodzaje implantow i zna cennik? Dodam, ze Poznań i okolice najbardziej by mnie itersowały.
Zamkowa

Postautor: puchacz27 » 31 sie 2016, o 05:43

Wiesz co z tego co się orietuje są rozne radzeje implantów, cyrkonowe i tytanowe. Jeśli jestes alergikiem to pewnie najlepsze będą cyrkonowe, które w ogóle nie uczulają, choć tytanowe implanty są trwalsze, ale o tym najlepiej porozmawiaj z dentystą z Bajkodentu który dobierze dle ciebie najlepsze implanty i powie ci o wszystkich wskazaniach i przeciwwskazaniach.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: elektryk12V » 31 sie 2016, o 07:43

Dobra dobra, ale pewnie takie implanty zębow troche kosztuje, szegolnie, jak mowimy o implantach tytanowych, ciekawe ile?
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: LucjanaKotarbińska » 31 sie 2016, o 08:16

Jeśli na serio interesują cie implanty zębów Poznań cennik ma bardzo atrakcyjny, więc warto tam popytac, najlepiej umówić się na bezpłatna konsulutacje w tym zakresie, to nic nie kosztuje, a bedziesz wiedzc co i jak, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
LucjanaKotarbińska

meble ursynow warszawa

Wróć do O zdrowiu też nie zapominamy