Trening indywidualny -warto?

Postautor: tiranosaurusREX » 14 kwie 2016, o 07:17

Ostatnio serfując po internecie po stronach z kulturystami suplementami, po forach itd. trafiłem na stronke Idę na Trening Poważnie sie zastanawiam czy taka forma treningu online spełnie swoje zadanie w moim przypadku. Bo mnie ogólnie bardzo trudno zmotywować dlatego was pytam co otym sądzicie czy dla kogoś ze słaba motywacja to bedzie odpowiednie. Bede wdzieczny za odpowiedz pozdrawaim wszystkich
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: MyszkaToWie » 14 kwie 2016, o 07:53

Kochany!! Oczywiście że tak! :D właśnie to jest najlepsza forma dla ludzi słabo zmotywowanych bo nie musza wychdozic z domu żeby się spotkać z trenerem!! wszystkie rezultaty, efekty sobie omuwicie przez internet to jest najlepsze w tym. no i oczywiście możesz do tego dobrać diete też itd.. moja kuzynka jest chora na cukrzyce i też korzysta z tej strony i jej zrobili bardzo fajna diete bo może jeść co chce a nie umiera pozdro
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

Postautor: MoniaKonia » 14 kwie 2016, o 09:42

Boże kochany kto pisał poprzedniego posta zwłąszcza końcówe.. Nie złe jaja... Dietetyk dla osób z cukrzycą rzeczywiście jest wskazany bo wtedy troska o diete jest najważniejsza. Trzeba oczywiście unikać złych źródeł cukru, to jest klucz do całego sukcesu. życze powodzenia wszystkim cukrzykom i panu co założył tez temat życze motywacji w siłowaniu sie!! siła!
MoniaKonia

Postautor: Vikink » 14 kwie 2016, o 11:20

jezeli jesteś z Poznania chlopaku (nie wiem czy to pisales czy nie) to wjedz sobie na te podstrone: idenatrening.pl/trening-personalny-poznan/ tutaj masz konkretnie oferte dla ludzi z Pozka ale podejrzewam że oni obejmują swoja dzialalnosca wszystkie miasta jako że działaja przez internet. powodzenia w trenowaniu też zycze
Vikink

Postautor: Helios8 » 14 kwie 2016, o 13:05

muszę powiedzieć wam szczerze że we Wrocławiu trening dedykowany bardzo ładnie się rozwija ludzie korzystają też z tych nowoczesnych sesji online to sie ludziom młodym zwłaszcza bardzo podoba i im pasuje. coraz wiecej osób chce dobrze wyglądać i miec dobra kondycje taki już mamy teraz kult ciała. Ale to pewnie i dobrze bo wiaże sie ze zdrowiem
Helios8

Postautor: puchacz27 » 14 kwie 2016, o 13:29

kult ciała nie kult ciała ale ćwiczyć trzeba żeby mieć silne mięsnie, ktore utrzymaja caly szkielet w dobrj kondycji. teraz dużo ludzi siedzacy tryb życia uprawaia wiec tym bardziej musza popakować troche
Awatar użytkownika
puchacz27

meble ursynow warszawa

Wróć do O zdrowiu też nie zapominamy