Kiedy mąż odchodzi…

Kiedy mąż odchodzi…

Postautor: Przebiśnieżka » 13 mar 2016, o 23:40

Witajcie. Jestem zrozpaczona. Po 10 latach małżeństwa mąż mnie zostawił. Tłumaczył, że nie czuł już od bardzo dawna więzi ze mną, że był tylko dlatego, że mieliśmy małe dzieci, które dziś są starsze i chodzą do szkoły. Czuje się okropnie, jakbym nie była nic warta… czy jest coś co powinnam zrobić, kiedy mąż odchodzi?
Przebiśnieżka

Kiedy mąż odchodzi…

Postautor: elektryk12V » 14 mar 2016, o 01:28

Witaj, przede wszystkim uspokój się i przestań obwiniać siebie za jego głupotę. Myślę, że powód jest inny jak tylko to, że poświecił się dla ciebie, abyście mogli wychować małe dzieci. Nie będę się nad tym zastanawiał, bo nie ma nad czym, na Twoim miejscu poszedłbym do specjalisty. Myślę, że pomoc ci się przyda.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Kiedy mąż odchodzi…

Postautor: LajkONA » 14 mar 2016, o 03:24

Mężczyźni własnie tacy są.. kiedy my się starzejemy, oni zaczynają się nudzić i szukają wrażeń. Nie martw się znajdziesz jeszcze takiego, któremu to własnie ty będziesz całym światem, który będzie umiał docenić twoje starania i obecność. Myślenie o tym, że to ty coś zle zrobiłaś jest błędem. Musisz po prostu przyjąć grubszy pancerz..
LajkONA

Kiedy mąż odchodzi…

Postautor: Vikink » 14 mar 2016, o 05:30

Jak na moje oko przyda się pomoc specjalisty, tutaj masz namiar lubikowska.szczecin.pl/o-mnie/ . Kobieta naprawdę obeznana w tym temacie, na pewno ci doradzi. Trzymaj się
Vikink

Kiedy mąż odchodzi…

Postautor: plomba_światłoczuła » 14 mar 2016, o 07:18

Ja także uważam, że być może przyda ci się leczenie psychologiczne w Szczecinie bodajże jest wiele dobrych gabinetów, do których warto zajrzeć. I tak jak powyżej znalazłam wiele dobrych opinii na temat profesji tej pani: lubikowska.szczecin.pl. Myślę, że warto chociażby przekonać się, że wszystko jest ok.
Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

Kiedy mąż odchodzi…

Postautor: tiranosaurusREX » 14 mar 2016, o 08:57

Znajdź sobie drugiego chłopa, to zapomnisz o tamtym.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

meble ursynow warszawa

Wróć do O zdrowiu też nie zapominamy