Potrzebny sklep internetowy ze świecami szklanymi

Postautor: ZigaMiga » 19 maja 2017, o 03:18

Hej, tak jak w temacie potrzebne mi świece szklane do zamówienia online w dobrej cenie. Zależy mi na tym żeby paliły się długo i były normalnych rozmiarów tj. mniej wiecej jak szklanka. Licze na szybkie odpowiedzi za ktore z gory pieknie dziekuje.
ZigaMiga

Postautor: RobertSkawiński » 19 maja 2017, o 05:32

Szklane świece? Pierwszy raz słyszę. Możesz trochę przybliżyć jak one wyglądają i jak się palą?
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: Ciezarow99 » 19 maja 2017, o 08:31

Jeśli interesują Cię niedrogie świece szklane sklep internetowy https://olynk.pl/kategoria-produktu/swiece-w-szkle/ będzie najlepszy. W sprzedaży mają najróżniejsze typy, nawet kwadratowe które świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Na plus również cena, jak na naturalny wyrób polskiego producenta, jest bardzo niska. Poza tym mam wrażenie że palą się dłużej niż podobne które kupiłam w markecie, ale jeszcze oficjalnych prób nie prowadziłam :P
Ciezarow99

Postautor: ZigaMiga » 19 maja 2017, o 09:14

Dokładnie o to mi chodziło. Kwadratowe widziałam kiedyś na filmie i nie spodziewałam się że można je nabyć u nas w Polsce także jestem przeszczęśliwa że tu napisałam :D. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz wielkie dzięki! Miło że chciało ci się odpowiedzieć :)
ZigaMiga

meble ursynow warszawa

Wróć do Troski dnia codziennego