Która firma najlepiej wykonuje w Poznaniu meble na zamówienie?

Postautor: plomba_światłoczuła » 6 kwie 2017, o 04:49

Niebawem podpisuję umowę o wynajem lokalu w kamienicy, w której chcę zrobić swoją kancelarię. Szukam teraz jakiejś firmy, która zajmuje się w Poznaniu wykonaniem mebli na zamówienie. Rozglądałam się już po różnych firmach i powiem szczerze, że mam pewne wątpliwości, bo ofert jest ogrom. Dlatego liczę na wasze doswiadczenie z takimi firmami, którym oczywiście będziecie chcieli się podzielić ;)

Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

Postautor: MyszkaToWie » 6 kwie 2017, o 06:48

Wiesz co, kochana? W Galerii Obornickiej podobno jest świetna firma, która zajmuje się wykonanem mebli na zamówienie. Sama nie korzystałam z ich usług, ale mój brat chyba właśnie u nich zamawiał meble do swojej sypialni, szafy wnękowe. Wykonane są naprawdę pięknie, mają przeszklone szyby z grafiką (zdecydowali się na widok jakiejś łąki). Tak jak sobie te meble u niego oglądałam, to bardzo funkcjonalne i pojemne.
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

Postautor: plomba_światłoczuła » 6 kwie 2017, o 09:30

A jakiś kontakt do nich? Przyznaję, że nie mam tak w tygodniu czasu jechać do tej galerii.
Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

Postautor: MyszkaToWie » 6 kwie 2017, o 10:24

Kurczę, no na ten moment nie. Może mi się z bratem uda pogadać niebawem, to jak nie zapomnę, to się odezwę.
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

Postautor: Helios8 » 6 kwie 2017, o 10:50

Chyba nie będzie potrzeby ;) Rzeczywiście, jeśli chcesz dostać w Poznaniu meble na zamówienie to w pawilonie koło tej galerii są najlepsi wykonawcy akiego umeblowania. Można ich znaleźć także na ich stronie internetowej. Tutaj masz od razu ofertę http://szafy-kuchnie.net/meble-na-zamowienie/, poczytaj sobie nieco. Myślę, że jak się wgryziesz w temat, skontaktujesz się z nimi, to na pewno wybierzesz ich ;) Zresztą, zobacz sobie też ich realizacje, które wg mnie idealnie wpiszą się w wygląd nowoczesnej kancelarii, czy to notarialnej, czy prawnej. Pozdrawiam!
Helios8

meble ursynow warszawa

Wróć do Troski dnia codziennego