Porządki po remoncie. Proszę o polecenie firmy zajmującej się czyszczeniem mebli w Poznaniu

Porządki po remoncie. Proszę o polecenie firmy zajmującej się czyszczeniem mebli w Poznaniu

Postautor: tiranosaurusREX » 8 lut 2017, o 07:04

Witam. Z mojego domu właśnie wychodzi ekipa remontowa ale zanosi się na to że wkrótce będzie musiała pojawić się kolejna. Niektóre meble (zwłaszcza krzesła) zostały źle zabezpieczone i srogo ucierpiały w czasie remontu. Mam nadzieję że da się coś z tym zrobić. Jeśli znacie jakieś dobre firmy zajmujące się takimi pracami to polecajcie.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: plomba_światłoczuła » 8 lut 2017, o 08:55

Cześć. Jasne, że da się coś zrobić. Musisz tylko działać szybko i zdecydowanie. Przede wszystkim skontaktuj się z jakąś profesjonalną firmą. Od siebie mogę polecić ich: http://ecomyjnia-poznan.pl/. Jeśli chodzi o firmę z Poznania czyszczącą meble, dywany i inne materiały, to lepszej na pewno nie znajdziesz. U nich najważniejsze jest to, że nie przesadzają z detergentami, dzięki czemu materiały zachowują wytrzymałość.
Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

Postautor: RobertSkawiński » 8 lut 2017, o 09:09

Jak już jesteś po remoncie, to meble też wymień. Stare chętnie przyjmę. ;)
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: Prymat » 8 lut 2017, o 10:17

Haha, żarty żartami, ale jeśli chodzi o czyszczenie mebli Poznań to miasto, w którym działa wiele wyspecjalizowanych w tym firm. I nawet w takiej konkurencji Ecomyjnia-Poznań radzi sobie naprawdę dobrze. Od jakiegoś czasu przyjeżdżają na różne interwencje do naszych biur i jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś był niezadowolony. Tak więc i ja polecam. :) Myślę, że autor tematu się nie zawiedzie, a nawet może się trochę zdziwić, kiedy zobaczy (prawie) nowe krzesła w wyremontowanym mieszkaniu.
Prymat

Postautor: tiranosaurusREX » 8 lut 2017, o 12:00

Nie no z meblami nie mam zamiaru się rozstawać. :) Dziękuję wam za polecenie tej firmy. Jestem już z nimi w kontakcie i mają przyjechać zaraz po tym jak remont się skończy. Pewnie i tak będą mieli więcej roboty niż tylko krzesła.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

meble ursynow warszawa

Wróć do Troski dnia codziennego