Potrzebny dobry nauczyciel metod komunikacji

Postautor: Przebiśnieżka » 9 wrz 2016, o 06:49

Kochani. Bardzo pilnie potrzebuję dobrego i kompetentnego nauczyciela metod komunikacji. Chciałabym umieć bardzo łatwo i precyzyjnie się wypowiadać. Prosto w punkt. Mam dziwny nawyk owijania w bawełnę do tego stopnia ze w zasadzie juz nikt z rozumówców nie wie o co chodzi i od czego wyszlismy. Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi.
Przebiśnieżka

Postautor: elektryk12V » 9 wrz 2016, o 06:57

Bardzo dobre szkolenia z komunikacji (F9) prowadzi Michał Łęgowski z Poznania. Według mnie i moich znajomych to jeden z najlepszych trenerów w tej dziedzinie. Wiedze przekazuje w sposób łatwy i zrozumiały, nie ma najmniejszych problemów z zasotosowaniem rad w praktyce, a ceny spotkań bardzo niskie jak na jakość i sposób nauki. Pozdro!
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: słońceChileOna00 » 9 wrz 2016, o 09:53

Skąd ja to znam :D. Mam dokładnie tak samo, zanim dojde do meritum to porusze wszystkie okoliczne tematy ale wydaje mi sie ze to z powodu zbyt duzej empatii. Nie chce czasem nikogo urazic wiec juz na starcie zabepzieczam sie na wypadek wpadki ;P. Wiem ze to glupie ale tak niestety mam. Wspomniany przez kolege trener prowadzi bardzo pomocny coaching biznesu w którym miałam już przyjemność uczestniczyć kilkakrotnie i za każdym razem wracałam zadowolona. Było tez trochę o komunikacji dzieki czemu i na tym polu zrobiłam progres, dlatego bardzo polecam.
Awatar użytkownika
słońceChileOna00

Postautor: Przebiśnieżka » 9 wrz 2016, o 11:04

Super, wielkie dzieki za odpowiedź. Na pewno skorzystam z porad i zobaczę gdzie i kiedy organizowane są te szkolenia. Pozdrawiam serdecznie, ciesze się że mi pomogliscie.
Przebiśnieżka

meble ursynow warszawa

Wróć do Troski dnia codziennego