Jaki sklep z lampami ogrodowymi polecacie?

Postautor: MyszkaToWie » 15 cze 2016, o 02:23

chciałabym kupić kilka lamp ogrodowych ale nie wiem gdzie szukać sprawdzonych i dobrej jakości rzeczy. Może moglibyście mi podpowiedzieć gdzie za takimi rzeczami się rozglądać żeby nie przepłacić, ale też nie kupić czegoś słabej jakości? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

Postautor: plomba_światłoczuła » 15 cze 2016, o 05:07

Cześć! Ostatnio szukałam niedrogiego szkła hartowanego na Iphone 4 dla kolegi na prezent i znalazłam w sklepie elektrocity.eu niedrogie lampy które wzięłam dla mamy :P. Pomyślałam że jej się przydadzą i trafiłam idealnie bo była zachwycona. Swiecą ładnym jasnym światłem i nie mrygają, bardzo fajna i niedroga rzecz którą warto postawić sobie w ogródku bo dają niesamowity magiczny efekt :) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

Postautor: puchacz27 » 15 cze 2016, o 07:00

Też od dawna szukam oświetlenia ogrodowego z diod LED i przedwczoraj znalazłem ten sklep o którym piszesz. Już zaczynałem się tu dzielić moim odkryciem kiedy zobaczyłem że mnie wyprzedziłaś :P. W każdym razie tez mam te lampy i jestem z nich bardzo zadowolony. Świecą mocnym i wyraźnym światłem jak na takie małe lampy a pod względem wykonania sa bardzo dopracowane i solidne. Pies już kilka razy próbował się do nich dobrać, ale jak widać nic nie jest w stanie ich ruszyć :P.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: MyszkaToWie » 15 cze 2016, o 07:16

Okej, dzięki za wypowiedzi i polecenie, na pewno bardzo mi się to przyda. Dziś skonsultuję jeszcze z mężem ile dokładnie bedziemypotrzebowac, bo jak widzesa w dobrych cenach i bedezamawiac. Jest cos jeszcze na co powinnam zwrocic uwagę?
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

meble ursynow warszawa

Wróć do Troski dnia codziennego