Co sądzicie o dostawie kwiatów do domu?

Postautor: elektryk12V » 16 maja 2016, o 19:53

Cześć! Jakie jest wasze zdanie na temat dostawy kwiatów do domu? Znalazłem bardzo fajną kwiaciarnię internetową w Krakowie i postanowiłem że wyślę kwiaty dziewczynie z którą od niedawna jestem. Myślę że wydaję jej się trochę oschły i zimny więc miło będzie rozgrzać trochę mój wizerunek.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: LucjanaKotarbińska » 16 maja 2016, o 22:50

Dziewczyna na pewno się ucieszy, kto nie lubi dostawać kwiatów? Kiedyś byłam z moim narzeczonym w Krakowie i musiał wyjść na parę godzin na konferencję. Po dwóch godzinach do pokoju przyszła dostawa bukietu z krakowskiej kwiaciarni która bardzo mnie zaskoczyła nie tylko szybkością realizacji zamówienia bo wiedziałam przecież że to mąż, ale pięknem kwiatów i taką obfitością. To był najpiękniejszy bukiet jaki w życiu widziałam. Nazwy kwiaciarni niestety nie pamiętam ale byly warte każdych pieniedzy.
Awatar użytkownika
LucjanaKotarbińska

Postautor: Muchomorek83 » 17 maja 2016, o 01:38

Ja bym z tymi kwiatami uważał. Nie ślij dziewczynie czegoś, w ogóle nie rób niczego co nie wypływa naprawdę z Ciebie. Jeśli będziesz robił coś z jakiegoś innego powodu niż z tego dla którego się to robi to będzie źle. Każdy wyczuje rozchodzące się intencje z działaniem więc szybciej wykopiesz sobie grób niż utorujesz drogę do jej serca.
Awatar użytkownika
Muchomorek83

Postautor: puchacz27 » 17 maja 2016, o 03:17

Przepraszam ze tak wparuję w ten temat ale mam nadzieję że mi pomożecie. Szukam najpiękniejszych w tym mieście wieńców na pogrzeb. Zależy mi na czymś naprawdę wyjątkowym bo osoba dla której będzie przeznaczony tez byla dla mnie kims wspaniałym. W jakiej kwiaciarni polecacie mi zamówić coś takiego?
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: Przebiśnieżka » 17 maja 2016, o 05:53

Bardzo ładne kompozycje na każdą okazję mają w motylim raju. To bardzo fajna kwiaciarnia działająca od wielu lat w Krakowie :). Słyną ze świeżych kwiatów i nie stosują dziwnych pomysłów jak w innych miejscach gdzie npprzechładzają kwiaty. Wystarczy zanieśc takiego do domu i robi sie z niego opuchnieta kulka a nie kwiat. Pozdrawiam
Przebiśnieżka

Postautor: puchacz27 » 17 maja 2016, o 06:55

Bardzo chciałbym takich wpadek uniknąć. Mój wieniec nie musi wytrzymywać jak najdłużej bo nie startuję w zawodach ale chcę żeby nic mu się nie przytrafiło. Dlatego mam nadzieje ze bedzie tak jak mówisz.
Awatar użytkownika
puchacz27

meble ursynow warszawa

Wróć do Troski dnia codziennego