Czy opłaca się inwestować w maszyny lakiernicze?

Postautor: RobertSkawiński » 20 mar 2017, o 00:58

Witam. Dostałem duże zlecenie na produkcję mebli wymagających oczywiście lakierowania. Do tej pory obywałem się bez maszyny bo urządzało mnie lakierowanie ręczne, dość rzadko nawet wykonywane. Teraz zastanawiam się, czy zainwestować w maszyny do lakierowania czy oddać meble komuś do lakierowania. Właściwie mam nadzieję, że będę częściej dostawał takie zlecenia, dopiero wypływam na szersze wody więc bardziej skłaniam się ku temu żeby kupić urządzenie…
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: puchacz27 » 20 mar 2017, o 02:01

Jak przyda ci się teraz i masz nadzieję, że będzie tak też w przyszłości to na pewno warto kupić, lakierowanie ręczne w przypadku wysokiej jakości produktów kompletnie się nie sprawdza, nie wspominając już o tym że jest męczące jeśli powierzchnie są duże
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: elektryk12V » 20 mar 2017, o 03:47

Też uważam że lepiej kupić i jeśli obawiasz się związanych z tym wydatków to wiedz że możesz je zminimalizować. Maszyny lakiernicze w bardzo dobrej cenie mają na http://www.mtm-maszyny.pl/pl/33-lakiernicze więc myślę że będziesz pozytywnie zaskoczony jeśli miałeś już okazję orientować się w cenach
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: RobertSkawiński » 20 mar 2017, o 06:30

Nie porównywałem jeszcze cen ale na pewno przyda mi się ta informacja, dzięki
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: elektryk12V » 20 mar 2017, o 07:19

W dodatku firma MTM Maszyny Tomasz Glajcar sprzedaje też używane maszyny, lakiernicze pewnie też więc jak ktoś akurat nie może sobie pozwolić na wydatek jakim jest zakup nowych to też może to być świetne rozwiązanie
Awatar użytkownika
elektryk12V

meble ursynow warszawa

Wróć do Zarezerwowane dla mężczyzn