Naprawa erekcji

Naprawa erekcji

Postautor: Muchomorek83 » 30 gru 2015, o 02:56

Mam pewien problem związany z erekcją. Jest dużo krótsza w porównaniu do tego, jaka powinna być. Próbowałem wstrzymywać wytrysk ale to mi nie wychodzi. Nie mam jeszcze takiej kontroli nad tym, a zależy mi na czasie aby szybko się z tym problemem uporac. Ponadto wstydze się swojego problemu, ponieważ nie moge przez to spelnic swojej roli w lozku. Prosze pomozcie, bo już nie wiem co mam zrobic.
Awatar użytkownika
Muchomorek83

Naprawa erekcji

Postautor: MyszkaToWie » 30 gru 2015, o 05:34

Nie martw się, nie ma czym się wstydzic. Problemy ze zbyt wczesną ejakulacją dotykają wielu mężczyzn, dlatego nie tylko Ty zmagasz się z nimi. Zacznij od eksperymentowania ze swoją kobietą. Sprawdź, kiedy jest Ci najlepiej, kiedy wszystko dzieje się dłużej i zacznij stosować te techniki wtedy, kiedy potrzebujesz.
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

Naprawa erekcji

Postautor: słońceChileOna00 » 30 gru 2015, o 06:35

Moim zdaniem lepiej od razu uderzyć do lekarza, lub poszukać na własną rękę jakiegoś specyfiku, który farmakologicznie załatwi sprawę. Takie eksperymenty zjadają mnóstwo czasu a mogą nie przyniesc oczekiwanego efektu mimo duzej ilosci prob. Ja swojemu mężowi na święta kupiłam prezent w postaci takich tabletek. Wiem, że ich potrzebuje, dlatego był mi bardzo wdzięczny. Już po kilku zjedzonych sztukach było lepiej.
Awatar użytkownika
słońceChileOna00

Naprawa erekcji

Postautor: elektryk12V » 30 gru 2015, o 08:32

Tabletki to istny syf! Brałem już wiele rodzajów tych specyfików i żaden mi nie pomógł. Pojawiły się skutki uboczne i nie było wesoło. Zamiast szprycowania się chemikaliami polecam masaze i więcej erotyki w zyciu. To najlepiej pomaga. Wiem z doświadczenia i wymiany poglądów, że moim niektórym znajomym ten sposób również pomógł.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Naprawa erekcji

Postautor: MyszkaToWie » 30 gru 2015, o 09:31

Podpisuję się pod zdaniem kolegi. Połączenie eksperymentów i zwiększenia erotyki powinno pomóc. Pamietaj tylko, ze wcale nie musi. To że coś działa na jednego faceta nie oznacza ze musi dzialac na drugiego. Sam musisz sprawdzic co wywoluje najlepsze efekty zeby pozniej zaczac to czesciej stosowac.
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

meble ursynow warszawa

Wróć do Zarezerwowane dla mężczyzn