Bankiet dla udziałowców w firmie.

Postautor: RobertSkawiński » 6 wrz 2016, o 23:23

Hej wszystkim. Tak jak w temacie, szukam kogoś kto zorganizuje dla mnie taki bankiet. Jest to raczej małe grono, maksymalnie do 50 osób, ale trzeba im zapewnić transport i nocleg. Znacie kogoś kto może się dla mnie tym zająć?
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: ZigaMiga » 7 wrz 2016, o 01:00

Rozumiem że miejsce na taki bankiet jest dowolne skoro trzeba zapewnić transport i nocleg? Jeżeli tak to mam jedną firmę która zajmuje się robieniem imprez integracyjnych dla firm w Warszawie. Wysyłam do nich namiary na pw. Firma bardzo profesjonalna i potrafi naprawdę dużo zrobić dla klienta ;)
ZigaMiga

Postautor: Ciezarow99 » 7 wrz 2016, o 03:52

Jakiś czas temu organizowałam taki mały bal dla swoich pracowników. Pomagała mi firma ze strony lukanowscyep.pl i szczerze to byłam bardzo zadowolona z ich usług. Mega profesjonalne podejście do klienta, wszystko załatwiane tak po prostu po ludzku ;)
Ciezarow99

Postautor: puchacz27 » 7 wrz 2016, o 04:30

Jeżeli kogoś miał bym polecać to na pewno firmę z posta powyżej. Jeżeli chcesz to mam jeszcze gdzieś nagranie z naszej imprezy która była zorganizowana od początku do końca właśnie przez nich. Będziesz mógł sobie zobaczyć jak to wszystko wyglądało a po ludziach widać jak się bawili :D
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: RobertSkawiński » 7 wrz 2016, o 06:24

A chętnie zobaczę coś takiego ;) Wysłałem już do nich zapytanie wraz z rozpiską całej imprezy. Jestem tylko ciekawy, ile średnio trzeba czekać na taki kosztorys? Fajnie by było mieć takie zestawienie dużo wcześniej żebym mógł przygotować wszystkie potrzebne rzeczy.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

meble ursynow warszawa

Wróć do Ale wkoło jest wesoło