Gdzie można kupić bransoletki kryształami Swarovskiego?

Postautor: słońceChileOna00 » 7 lut 2017, o 06:46

Witajcie, witajcie. Czy polecacie może jakiś sklep (może byc sklep online) gdzie kupię biżuterię Swarovskiego? MA to być prezent dla mojej mamy na Dzien Matki a wiem, że kryształki Swarovskiego bardzo jej się podobają więc pomyslałam o bransoletce właśnie. Bardzo zależy mi, żeby nie była to jakaś podróba a oryginalne kryształki. Wiem, że w necie jest wielu oszustów, dlatego proszę Was o polecenie rzetelnej firmy, której można zaufać. Będę wdzięczana za pomoc! ;)
Awatar użytkownika
słońceChileOna00

Postautor: plomba_światłoczuła » 7 lut 2017, o 07:59

Witaj, jest taki sklep internetowy Radziszewska Jewellery, gdzie można dostać piękną i oryginalną biżuterię w stosunkowo niskiej cenie. Dostępne są również bransoletki z kryształami Swarovskiego, których szukasz w różnych wzorach – i szersz i cieńsze, z samymi kryształkami, lub kryształki połączone z perełkami – naprawdę bardzo ciekawe projekty. Wejdź sobie na stronę https://www.bizuteria-radziszewska.pl/category/bransoletki-z-krysztalami-swarovski na pewno wybierzesz piękny prezent dla mamy ;) Polecam!
Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

Postautor: Przebiśnieżka » 7 lut 2017, o 09:09

Przepiękne tam mają kolczyki, strasznie mi się podobają... Z resztą, która kobieta nie chciałaby mieć w domu choć jednego elementu z kryształami Swarovskiego. bransoletki z kryształami Swarovskiego też są piękne, ślicznie wyglądają te mieniące się kryształki latem, na opalonej ręcę. Pozdrawiam!
Przebiśnieżka

Postautor: słońceChileOna00 » 7 lut 2017, o 09:37

Dzięki wielkie! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
słońceChileOna00

meble ursynow warszawa

Wróć do O nas kobietach