Jaki kolagen jest w stu procentach bezpieczny?

Postautor: słońceChileOna00 » 31 sie 2016, o 01:51

Hejka, zastanawiam się nad zastosowaniem kolagenu, jednak ma kilka obaw i chciałabym się dowiedzieć na ten temat trochę więcej. Co mogę zrobić, żeby mieć pewność, że dany suplement mi nie zaszkodzi. Wolałabym nie ryzykować własnym zdrowiem, by poprawić wygląd skóry.
Awatar użytkownika
słońceChileOna00

Postautor: LucjanaKotarbińska » 31 sie 2016, o 04:33

Musisz sprawdzić jak pozyskiwany jest kolagen. Najbezpieczniejszy jest kolagen rybi. Ryby nie przenoszą swoich chorób na człowieka, dlatego tak pozyskiwany kolagen jest w stu procentach bezpieczny. ten kolagen pozyskiwany ze skóry rybiej na poziomie molekularnym jest identyczny z kolagenem kręgowców. Jak chcesz mieć pewność co do bezpieczeństwa, to przede wszystkim sprawdzaj jak pozyskiwano kolagen i z jakich zwierząt. zdecydowanie polecam ryby w tej kwestii.
Awatar użytkownika
LucjanaKotarbińska

Postautor: elektryk12V » 31 sie 2016, o 05:31

ja bym sprawdził czy dany produkt jest przebadany, czy sprawdzono jego bezpieczeństwo na odpowiedniej grupie ludzi. Pod tym względem na pewno dobrze wypada kolagen naturalny Silver. Został on pobrany wyłącznie z naturalnych źródeł, dlatego jest taki dobry dla skóry. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Zawsze możesz przeczytać informacje o producencie, teraz taka widza jest bardzo łatwo dostępna.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: słońceChileOna00 » 31 sie 2016, o 07:01

Ok., teraz już wiem na co zwracać uwagę.
Awatar użytkownika
słońceChileOna00

meble ursynow warszawa

Wróć do O nas kobietach