Gdzie robicie zakupy erotyczne?

Postautor: MyszkaToWie » 26 lip 2016, o 04:56

Cześć wszystkim! Gdzie robicie zakupy erotyczne? Nie chodzi mi tutaj o różnego rodzaju zabawki i gadżety erotyczne – których na rynku jest ostatnio coraz więcej – ale właściwie o bieliznę, czy stroje na romantyczne noce. Kupujecie w ogóle coś takiego, czy urozmaicacie swoje życie łóżkowe w inny sposób? Czy może w ogóle nie urozmaicacie?
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

Postautor: słońceChileOna00 » 26 lip 2016, o 05:17

Jeśli istnieją osoby, które odpowiedziałyby twierdząco na ostatnie zdanie to jest mi ich niesamowicie żal. Naprawdę nie wiedzą, co tracą. Seks jest o wiele lepszy, jeśli dajemy coś więcej z siebie, chociażby strojąc się do łóżka tak jak wspomniałaś. Takie przebieranki są z korzyścią dla obojga partnerów!
Awatar użytkownika
słońceChileOna00

Postautor: LucjanaKotarbińska » 26 lip 2016, o 07:13

Ja kupuję owe ‘’urozmaicacze’’ w sklepie internetowym z bielizną erotyczną Lolitta. Jest niezastąpiony. Pomijając już te ważne wciąż kwestie dotyczące szybkiej wysyłki i cen, uważam że wybór produktów na stronie jest po prostu kosmiczny! Wówczas pożycie nie nudzi się nigdy, bo wciąż wprowadzamy coś nowego do sypialni. Inspiracja nie kończy się nigdy.
Awatar użytkownika
LucjanaKotarbińska

Postautor: plomba_światłoczuła » 26 lip 2016, o 09:06

Jak dla mnie zmysłowe lingerie to wręcz wyznacznik udanego seksu i ogólnie mówiąc życia intymnego. Nie wyobrażam sobie iść do łózka z facetem w jakichś starych majtkach. Lubię czuć się kobieco.
Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

Postautor: słońceChileOna00 » 26 lip 2016, o 09:22

Zgadzam się z Tobą totalnie! I podpsiuję się pod tym co mówisz wszystkimi rękami i nogami :).
Awatar użytkownika
słońceChileOna00

Postautor: Zamkowa » 26 lip 2016, o 11:41

Ja utożsamiam seksowną bieliznę przede wszystkim z czarnymi pończochami które jak dla mnie są mega seksowne!
Zamkowa

meble ursynow warszawa

Wróć do O nas kobietach