Jaka jest cena Nike Mercurial??

Postautor: puchacz27 » 1 lip 2019, o 03:19

Co myślicie o cenie tego modelu? Czy jest wygórowana, czy może jednak faktycznie warto zainwestować w ten model?
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: elektryk12V » 1 lip 2019, o 03:32

Jeśli chodzi o buty Nike Mercurial cena odpowiada jakości… Ufam tej marce i nigdy jeszcze się nie zawiodłem. A kupowałem buty dla siebie, dla żony, dla syna. One są po prostu wykonane z lepszej jakości materiałów, mają świetną piankę przy podeszwie i czuć, że lekko układają się przy każdym ruchu. Także polecam Nike Mercurial cena jest ok., szczególnie jak sobie porównać do ich wytrzymałości, to są buty na długo.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: Przebiśnieżka » 1 lip 2019, o 05:10

Poczytaj sobie trochę o tym, jak powstają te produkty, jakie technologie i jakie materiały. Na stronie internetowej https://ctxsport.com/sklep/nike/ możesz przejrzeć różne modele. To mój sprawdzony sklep nike. Też lubię tę markę i uważam, że robią świetne buty. Ale adidasa też mogę polecić, nosi się go wygodnie, da się też upolować całkiem korzystne ceny. A w tym sklepie masz darmową przesyłkę od jakiejś kwoty.
Przebiśnieżka

Postautor: puchacz27 » 1 lip 2019, o 06:04

Brzmi nieźle, a faktycznie mają tam też model butów, który mnie interesuje. Może się zdecyduję na zamówienie i testy.
Awatar użytkownika
puchacz27

meble ursynow warszawa

Wróć do Offtopic