Dekoracje wnętrz

Dekoracje wnętrz

Postautor: plomba_światłoczuła » 12 lip 2018, o 07:13

Multum osób decyduje się na udekorowanie ścian w mieszkaniach. W tym momencie ludzie wybierają design. Ja ostatnimi czasy przeprowadzałam się do mojego nowego M i chciałam mieć coś nowoczesnego u siebie. Aż w końcu wymyśliłam coś i uznałam, że w mojej kwestii dobrze spełni się unikalne lustro stylowe. Znalazłam dobry sklep sieciowy, w którym oferowali w niskiej cenie różnorakie ozdoby do chaty. Na dodatek bardzo trafiły mi do gustu tam obrazy. Zakupiłam parę. Wszystko prezentuje się u mnie wspaniale. : D
Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

Dekoracje wnętrz

Postautor: Przebiśnieżka » 12 lip 2018, o 09:53

lustra ozdobne to dogodność, którą obowiązkowo współczesna posesorka lokalowa musi traktować serio przy modernizacji stylizacji wnętrz. Ja w moim penthousie powiesiłam przynajmniej z dziewięć luster (straciłam rachubę) i nadal mam chrapkę na następne :) W porządku są również np. grafiki, bibeloty w stylu ”postarzane” etc. Byłabym skłonna pisać o tym bez końca :) Pewnie minęłam się z powołaniem i zamiast zostać laborantką, wypadało mi się parać designem :)
Przebiśnieżka

Dekoracje wnętrz

Postautor: ZigaMiga » 12 lip 2018, o 12:16

Wraz z mężem nabyliśmy ostatnio lustro do salonu Alessa i muszę zaznaczyć, że to był strzał w 10. Oryginalny obrys i uzupełniająca efekt rama całkowicie odmieniły charakter naszego stołowego i aktualnie planujemy kupić trochę innych dodatków, które dopełnią obrazu współczesnej wizji :) Najprawdopodobniej w przyszłości wymienię też lustro w sypialni, bo to obecne przypomina o wiekach, które szczęśliwie już odeszły.
ZigaMiga

Dekoracje wnętrz

Postautor: LucjanaKotarbińska » 12 lip 2018, o 13:50

W ówczesnych czasach co niemiara osób wybiera dekorowanie chałup. Dawniej to nie było tak modne. Na ten moment coś stylowego powinno być w naszej chałupie. Wiem to z własnego przykładu, gdyż jestem dekoratorką wnętrz i mnóstwo razy ozdabiałam ludziom domy. Kilka tygodni temu zabrałam się za swoją kawalerkę. Brakowało mi tam ozdób na ścianach. Wiadomo, że w takiej sytuacji ekstra rzeczą będą obrazy, ale mi jednak zabrakło czegoś innego. I wtedy to uznałam, że zamówię sobie duże nowoczesne lustro. Powiem, że od zawsze marzyłam o takim. Ku mojej uciesze szybko udało się znaleźć sklep na http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Lustra/9 w którym zakupiłam lustro ze snów. Jestem zachwycona. : D
Awatar użytkownika
LucjanaKotarbińska

meble ursynow warszawa

Wróć do Offtopic