Ile kosztują zaręczyny - pierścionki zaręczynowe jakie ceny?

Postautor: tiranosaurusREX » 26 paź 2017, o 22:51

Pytanie do tych, co juz po zaręczynach, za ile kupiliscie pierścionek zaręczynowy? Jak organizowaliscie zaręczyny, czekaliscie na jakąs specjalną okazje?
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: Muchomorek83 » 27 paź 2017, o 01:46

Ja się zdecydowałem na zaręczyny, bo obecna żona już zaczynała naciskać. Chodziliśmy ze sobą dwa lata i według niej już był odpowiedni czas żebym się oświadczył, oczywiście posłuchałem:) Pierścionek kułem za coś około tysiąca złotych, już teraz dokładnie nie pamiętam. A aranż to była po prostu kolacja, którą samodzielnie przygotowałem, nic filmowego
Awatar użytkownika
Muchomorek83

Postautor: Vikink » 27 paź 2017, o 03:03

Jak masz kasę to możesz kupić pierścionek za kilka koła, a jak brakuje ci gotówki to kupisz coś za kilkaset złtych. Ważniejsza od pierscionka jest intencja, choć oczywiście waidomo, że dziewczyna chce się miec czym pochwalic przed rodziną i koleżankami, także badziewia nie kupuj, bo go nie przyjmie.
Vikink

Postautor: Prymat » 27 paź 2017, o 03:17

Jakbyś szukał inspiracji to duży wybór pierścionków typowo zaręczynowych mają w sklepie internetowym Virago. Mają pierścionki na każdą kieszeń, także znajdziesz coś w kategorii do tysiąca złotych, jak i wypasione pierścionki z brylantami za kilka tysięcy. Kupujesz to, na co cię stać i tyle, nie przejmuj się opiniami innych.
Prymat

Postautor: Ptyka » 27 paź 2017, o 03:58

gdyby chłopak dał mi pierścionek za kilkaset złotych to bym go nie przyjęła, trzeba się cenić. Jak chcesz się oświadczyć, to pokaż że naprawdę ci zależy i kup coś porządnego, wartego Twojej dziewczyny
Ptyka

Postautor: tiranosaurusREX » 27 paź 2017, o 05:01

ja myslałem o zakupie pierscionka tak do dwóch tysiecy, tylko nie wiem jaki konkretnie model wybrać, za duzy wybór...
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: Prymat » 27 paź 2017, o 07:01

Tutaj masz linka do tego sklepu, o którym pisałem http://virago.sklep.pl/13-pierscionki-zareczynowe. Po lewej stronie masz taki suwak, gdzie ustawiasz sobie cenę i wyświetlą Ci się pierścionki zaręczynowe w cenie, która Cię interesuje. Dodatkowo możesz zobie zaznaczyć, czy ma być to pierścionek z białego, czy z żółtego złota, albo wybrać opcję pierścionka dwukolorowego. Poza tym możesz od razu określić rozmiar pierścionka, jaki Cię interesuje i liczbę kamieni, jaka ma się w nim znaleźć. Także liczba parametrów jest duża i łatwiej będzie Ci znaleźć to, czego szukasz.
Prymat

Postautor: tiranosaurusREX » 27 paź 2017, o 07:33

Spoko, właśnie szukam. Muszę w koncu sie na coś zdecydowac.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

meble ursynow warszawa

Wróć do Offtopic