Czy sejf Valberg spełnia normy narzucone ustawą?

Postautor: puchacz27 » 26 wrz 2017, o 19:44

Prowadzę działalność gospodarczą od kilku lat i wystąiłem obecnie z wnioskiem o zezwolenie na broń. Wiadomo, że jednym z warunków posiadania broni jest odpowiednie jej zabezieczenie. Muszę to oczywiście robić w sejfie oznaczonym normą bezpieczeństwa. Czy możecie napisać czy sejf Valberg spełnia takie normy, czy szukać czegoś innego?
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: elektryk12V » 26 wrz 2017, o 22:07

Do czego to doszło, żeby w dzisiejszych czasach przdsiębiorca musiał trzymać pod ręką broń, a właściwie to nie pod ręką, bo musi być ona przechowywana w odpowiedni sposób. Ale to akurat temat na inną rozmowę. Jeśli chodzi o wspomniany sejf to jest on odpowiednio zabezpieczony i spełnia klasy bezpieczeństwa.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: Przebiśnieżka » 26 wrz 2017, o 23:22

Zgadzam się zkolegą, z tego co wiem, to bardzo dużo firm ochroniarskich korzysta z tego rodzaju sejfów, bo są bardzo poręczne, jeśli tak może powiedzieć o sejfie :))) Po prostu nie zajmują wiele miejsca, a to pozwala umiejscowić je na przykład w biurze nawet jako element umeblowania.
Przebiśnieżka

Postautor: Ptyka » 27 wrz 2017, o 02:09

Co chcecie u mnie sejf jest od dawna i wygląda bardzo dobrze. Teraz robią takie sejfy, które są nie tylko funkcjonalne, ale też dobrze wyglądają. Jedno przecież nie musi przeszkadzać drugiemu.
Ptyka

Postautor: puchacz27 » 27 wrz 2017, o 04:51

Ja też jestem tego zdania, chociaż bardziej liczę na funkcjonalność...
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: LajkONA » 27 wrz 2017, o 07:11

Z tego co wiem sejf Valberg dostępny jest w kolorze szarym, oczywiście korzystamy z palety barw Ral i na niej zresztą opiera się wiele produkcji mebli opartych na metalowej podstawie. Jeśli interesuje Cię konkretny model to zajrzyj tutaj https://www.sejf-szafanabron.pl/pl/p/sejf-VALBERG-FRS-51-zamek-elektroniczny-/220, gdzie znajdziesz sejf odpowiednio zakwalifikowny pod względem bezpieczeństwa.
LajkONA

Postautor: Helios8 » 27 wrz 2017, o 07:36

Ja się akurat nie zajmuje tego rodzaju działalnością i zdziwiłem się, że takie sejfy tak niewiele kosztują. Myślałem, że tutaj trzeba wydać ponad 10 tysięcy złotych :)))
Helios8

Postautor: Vikink » 27 wrz 2017, o 09:37

Też są takie sejfy, ale to raczej do innego typu broni, czy przechowywania innych materiałów. Taki standard to można dostać w tej właśnie cenie, a często są też rożnego rodzaju promocje, więc i jeszcze taniej można to nabyć, tym bardziej, że coraz więcej ludzi poszukuje takich sejfów.
Vikink

meble ursynow warszawa

Wróć do Offtopic