Jakie sa dobre polskie agencje pracy w Holandii?

Postautor: RobertSkawiński » 6 lip 2017, o 19:25

Zalezy mi na tym, aby wyjechac w sumie juz za kilka miesięcy. No i cos już szukam. Jakie sa dobre polskie agencje pracy w Holandii?
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: puchacz27 » 6 lip 2017, o 22:12

Przede wszystkim musisz sprawdzic czy agencja pracy w Holandii ma uprawnienia by być agencja pracy to raz a dwa czy może wysyłać swoich pracownikow za granice.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: elektryk12V » 6 lip 2017, o 22:41

Teraz agencji pracy jest naprawde sporo bo firmy często już nie maja już nawet wlasnego dzialu HR i dlatego potem tym zajmuje się agencja pracy.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: tiranosaurusREX » 7 lip 2017, o 00:49

Każdy musi sam sobie odpowiedziec z kim chce jechac czy samodzielnie czy po prostu przez agencje. Prawda jest taka ze jak ktos nei zna zupelnei jezyka to wtedy może nawet latwiej prace znaleźć przez agencje. Ja widziałem ze do Holandii to szukaja często pracownikow na produkcję ale zwykle już troche jezyka holenderskiego lub angielskiego trzeba mieć lapniętego.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: ZigaMiga » 7 lip 2017, o 03:17

Nie każdy może wykonywac kazda prace. Tak to jest. A ze teraz wiele osob chce wyjechac to agencje pracy mogą naprawde wybierac.
ZigaMiga

Postautor: Ciezarow99 » 7 lip 2017, o 04:45

Nie ma idealnych rozwiązań ale ja trafiłam na marvelpc.pl i bylam zadowolona. Zajelam się przyjmowaniem zlecen to jest nazywane jako order picker no i kilka miesięcy zlecialo. Faktem jest ze z wyjazdem to troche agencja mi pomogla. A oni maj oferty zarówno dal kobiet jak i mężczyzn no i nie pobieraja za to kasy jak ktos chce gdzies wyjechac.
Ciezarow99

Postautor: Antttttttttton » 7 lip 2017, o 05:44

Wiadomo ze jak człowiek pieniądzy nie ma a ma dzieci to musi jechac. Widziałam na tej stronie marvelpc.pl/ ze oni szukaja pracownikow do magazynów na produkcje… no i zajmują się tez poszukiwaniem pracowników do Niemiec. No i sa skany dokumentów , ze działają legalnie wiec można by było spróbować. Bo jest praca w szklarni albo ten order picker to nie sa jakies straszne prace dla kobiety. Ale można wyjechac na lato tylko sobie nawet a nie na caly rok. A jednak polskie agencje pracy w Holandii pomoga rozwiac pewne wątpliwości.
Antttttttttton

Postautor: puchacz27 » 7 lip 2017, o 06:28

Jak ktos chce jechac niech jedzie. Ale zawsze trzeba być przygotowanym na rozne ewentualności bo jednak jedzie się często na kilka miesięcy co najmniej.
Awatar użytkownika
puchacz27

meble ursynow warszawa

Wróć do Offtopic