Który jest według Was najlepszy krem BB?

Postautor: MoniaKonia » 13 mar 2017, o 20:43

Witajcie! Chciałabym się dowiedziec, który krem BB uważacie za najlepszy. Zdecydowałam się używać kremu BB, gdyż daje on skórze twarzy bardziej naturalny wygląd niż podkład matujący, dobrze kryjąc przy tym niedoskonałości. Własnie skonczył mi się krem BB, którego do tej pory używałam i teraz chciałabym zacząć stosować jakiś nowy, sprawdzony, który zapewnia cerze promienny wygląd.

MoniaKonia

Postautor: Przebiśnieżka » 13 mar 2017, o 23:08

Ja prawie codziennie używam kremu BB, gdyż jest to produkt, który łączy w sobie funkcje pielęgnacyjną i kryjącą. Przetestowałam już kilka kosmetyków tego rodzaju i według mnie najlepszy krem BB to ten, który został opisany na stronie internetowej https://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_lab/690,BB%20Krem%20multifunkcyjny.html. Jest to multifunkcyjny dermokosmetyk, który fajnie się nakłada i błyskawicznie wtapia się w skórę. Długotrwałe nawilża i wygładza cerę, a poza tym maskuje niedoskonałości i przebarwienia oraz redukuje zaczerwienienia.

Przebiśnieżka

Postautor: MoniaKonia » 14 mar 2017, o 01:16

Nie znałam wcześniej tego kremu BB. Jego opis wydaje się zachęcający, cena również. A co możesz powiedzieć na temat firmy, która go wyprodukowała?
MoniaKonia

Postautor: Przebiśnieżka » 14 mar 2017, o 03:14

Jest to nowoczesne Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK, którego misją jest pomoc osobom o delikatnej i wrażliwej skórze w osiągnięciu pięknego i zdrowego wyglądu. Tworzone przez tą firmę dermokosmetyki cechuje bezpieczeństwo oraz wysoka jakość. W sklepie internetowym tej firmy oprócz kremu BB można znaleźć takie produkty, jak: kremy do twarzy nawilżające, przeciwzmarszczkowe, odżywcze i regeneracyjne, płyny micelarne, żele do mycia twarzy, a także maseczki wygładzające oraz dotleniające.
Przebiśnieżka

Postautor: MoniaKonia » 14 mar 2017, o 05:40

W takim razie chyba od razu zrobię w tym sklepie internetowym większe zamówienie. Oprócz kremu BB kupię sobie też na pewno maseczkę i żel do mycia twarzy.
MoniaKonia

Postautor: Przebiśnieżka » 14 mar 2017, o 08:07

Polecam Ci również zapoznanie się z ofertą kosmetyków do ciała oraz włosów tej firmy. Ponadto w tym sklepie internetowym można znaleźć wysokiej jakości kosmetyki przeznaczone dla mężczyzn oraz dzieci.
Przebiśnieżka

meble ursynow warszawa

Wróć do Offtopic