Dobre magazyny energii – gdzie ich szukać?

Postautor: LucjanaKotarbińska » 26 lut 2017, o 22:17

Hej, hej. Czy możecie mi powiedzieć, gdzie mogę zakupić systemy magazynowania energii? Zależy mi na porządnym i przede wszystkim bezpiecznym sprzęcie tego typu, który też w razie potrzeby korzysta z energii z akumulatora albo z energii z zewnętrznej sieci? Co możecie mi polecić? Będę wdzięczna za namiary na jakiś sensowny sklep, w którym mogę kupić coś takiego?
Awatar użytkownika
LucjanaKotarbińska

Postautor: słońceChileOna00 » 26 lut 2017, o 23:02

Ale co masz na myśli mówiąc o magazynach energii? Bo nie bardzo rozumiem o co chodzi, gdzie chcesz magazynować tą energię? W domu? :o
Awatar użytkownika
słońceChileOna00

Postautor: LucjanaKotarbińska » 27 lut 2017, o 01:34

No w domu… Chodzi mi o system, który będzie magazynował energię z kolektorów słonecznych i dzięki temu lepiej będę mogła te kolektory wykorzystywać. I zależy mi na profesjonalnym i bezpiecznym systemie, który będzie też na tyle dopracowany, że gdy będzie tej energii słonecznej mniej np. ze względu na pogodę albo cokolwiek innego to będzie podłączony do jakiegoś innego źródła zasilania z którego w razie potrzeby będzie można skorzystać. Mam nadzieję, że teraz trochę sprawę wyjaśniłam.

Awatar użytkownika
LucjanaKotarbińska

Postautor: słońceChileOna00 » 27 lut 2017, o 02:38

Ahaaaa… Nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje :o więc niestety Ci nie pomogę, ale kto wie, może ty pomogłaś mi! Właściwie na pewno pomogłaś, bo wzbogaciłaś moją wiedze, heheh Ale może dzięki temu też zmienię swój styl życia na bardziej eko i też przemyślę zakup takich rzeczy? Hmmm, poczytam o tym!
Awatar użytkownika
słońceChileOna00

Postautor: LucjanaKotarbińska » 27 lut 2017, o 05:25

Poczytaj, poczytaj! To naprawdę opłacalna inwestycja, która szybko się zwraca no i pozwala chronić naszą planetę :)
Awatar użytkownika
LucjanaKotarbińska

Postautor: puchacz27 » 27 lut 2017, o 06:26

Jeśli chodzi o dobry magazyn energii to polecam Ci zajrzeć tutaj: http://www.soltec.sklep.pl/magazyny-energii-p-1168.html. Na tej stronie znajdziesz naprawdę porządny sprzęt, który przekształca energię słoneczną na prąd zmienny.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: Helios8 » 27 lut 2017, o 08:14

Zgadzam się. Firma Soltec oferuje bardzo dobry i przede wszystkim profesjonalny sprzęt ogólnie jeśli chodzi o wykorzystywanie energii słonecznej, od kolektorów po przez magazyny energii i wgl. Znają się na tym i stosują nowoczesne rozwiązania, dzięki którym można wykorzystywać energię słoneczną bardziej efektywnie.
Helios8

meble ursynow warszawa

Wróć do Offtopic