Jakaś godna polecenia strona z akcesoriami do ekspresów do kawy? Proszę o polecenia.

Jakaś godna polecenia strona z akcesoriami do ekspresów do kawy? Proszę o polecenia.

Postautor: Muchomorek83 » 20 lut 2017, o 23:23

Cześć, szukam jakiejś strony, gdzie znajdę różne akcesoria i części do ekspresów do kawy. Zależy mi żeby były to markowe akcesoria, a nie jakieś byle co produkowane przez firmę bez marki. Nie ufam takim rzeczom niestety i wierze, że jak już ma się jakiś sprzęt to części zamienne powinny być od tego samego producenta. Czy możecie mi zatem coś polecić? Najlepiej żeby były tam dobrze opisane te produkty, żebym mógł na podstawie opisów upewnić się, że wybieram odpowiednią część do danego ekspresu itp.
Awatar użytkownika
Muchomorek83

Postautor: tiranosaurusREX » 21 lut 2017, o 01:27

Jak mnie śmieszy takie podejście… Wszystko co markowe jest lepsze, bo ma markę. Nigdy nie zrozumiem skąd w głowach ludzi się bierze takie śmieszne skojarzenie, widać niektórzy są naprawdę bardzo podatni na marketingowe zabiegi różnego rodzaju i na samą markę w sobie przede wszystkim. A przecież idzie kupić o wiele taniej różne rzeczy, które po prostu są noname, ale są tak samo dobre jak te, które mają markę jakąś super znaną na opakowaniu zaznaczoną we wszystkich możliwych miejscach, żeby tylko klient wiedział, że robili mnie w fabryce z tym logo… Masakra, głupota ludzka nie zna granic.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: Muchomorek83 » 21 lut 2017, o 03:29

Dobrze wiedzieć, że masz odmienne zdanie na ten temat. Pozwól jednak, że zapytam Cię czy jak naprawiasz samochód to wolisz kupić oryginalne części czy byle jakie, jakieś „noname” jak to nazwałeś?
Awatar użytkownika
Muchomorek83

Postautor: tiranosaurusREX » 21 lut 2017, o 05:17

Auto to nieco inna sprawa, jak się nie kupuje od producenta to się nie dostanie takich samych, bo wszędzie pod maską jest coś innego.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: Muchomorek83 » 21 lut 2017, o 07:58

Właśnie wcale nie inna sprawa. „pod maską” każdego ekspresu tez jest coś innego, więc uważam, że jeśli mam ekspres takiej marki, to powinienem kupować do niego części tej samej marki i tyle. Nie wiem co w tym dziwnego i złego.
Awatar użytkownika
Muchomorek83

Jakaś godna polecenia strona z akcesoriami do ekspresów do k

Postautor: LajkONA » 21 lut 2017, o 08:43

Masz rację, zgadzam się z tym podejściem w stu procentach. A jeśli chodzi o markowe akcesoria i części do ekspresów to zajrzyj sobie tutaj: filtrosfera.pl/ekspresy-inne-akcesoria. Mają dużo tego typu rzeczy i szczegółowe opisy zastosowania i do jakich ekspresów się nadają itp. I generalnie na tej stronie znajdziesz naprawdę dużo przydatnych informacji na temat filtrów i innych akcesoriów do ekspresów, lodówek i innych sprzętów, więc polecam zaglądać w razie potrzeby.
LajkONA

meble ursynow warszawa

Wróć do Offtopic