Potrzebuję pewnej ochrony mienia w Poznaniu.

Postautor: ZigaMiga » 2 lut 2017, o 18:14

Do jakiej firmy ochroniarskiej warto się zgłosić, jeśli chodzi o ochronę mienia? Zależy mi na naprawdę dobrej i pewnej usłudze… szczerze mówiąc nawet cena schodzi na drugi plan, bo bardziej liczy się dla mnie profesjonalizm…
ZigaMiga

Postautor: MoniaKonia » 2 lut 2017, o 18:59

Wiesz co, czasami można połączyć profesjonalizm z dobrą ceną. Tak ogólnie to jeśli chodzi o ochronę na pewno bardzo liczy się doświadczenie, żeby umieć przewidzieć pewne rzeczy i w porę im zapobiec.;) Osobiście korzystam z usług ochroniarskich tej firmy raf-system.pl/Ochrona-fizyczna_223.html, jak widzisz na stronie szerzej opisują na czym polega ich ochrona mienia w Poznaniu. Spisują się dobrze, bo jeszcze ani razu nie było żadnej nieprzyjemnej sytuacji.
MoniaKonia

Postautor: ZigaMiga » 2 lut 2017, o 20:25

OK., a czy ktoś jeszcze korzystał kiedyś z pomocy tej firmy i potrafi mi coś doradzić?:)
ZigaMiga

Postautor: RobertSkawiński » 2 lut 2017, o 23:02

Tak, RAF-SYSTEM chroni mój budynek i bardzo dobrze opracowali strategię ochrony. Aż miło słuchać, jak ktoś tak zna się na rzeczy. Potrafią rozpoznać wszystkie zagrożenia i zaproponować jakąś optymalną opcję pozbycia się ich. Zanim zacząłem korzystać z ich usług miałem tylko jedną kamerę i to jeszcze kiepsko zamontowaną, a teraz rejestruję o wiele więcej rzeczy i w razie czego mam dowody.;)
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: ZigaMiga » 3 lut 2017, o 01:34

A dużo Cię kosztuje ten monitoring? Zawsze działa? Pewnie trochę jest z nim problemów organizacyjnych…
ZigaMiga

Postautor: RobertSkawiński » 3 lut 2017, o 02:45

nie, nie kosztuje wcale tak dużo, a poza tym i założeniem, i potem ewentualną konserwacją czy wymianą zajmuje się właśnie firma ochroniarska. Kiedy powierzasz im swój obiekt to podchodzą do tego ze wszystkich stron, nie tylko wybiórczo, co im pasuje. Tak to zresztą powinno wyglądać.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: puchacz27 » 3 lut 2017, o 05:13

Koszty monitoringu są nieporównywalnie małe z tym ile może dać w razie jakiejś trudnej sytuacji… trzeba nagrywać. Szczególnie jeżeli masz jakies cenne rzeczy.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: ZigaMiga » 3 lut 2017, o 07:32

Dziękuję wam za wszystkie komentarze. Skontaktuję się z tą firmą i zobaczymy co mi ciekawego zaproponują. Ale wstępnie jestem dobrej myśli.:)
ZigaMiga

meble ursynow warszawa

Wróć do Offtopic