Solidne szamba betonowe

Solidne szamba betonowe

Postautor: Przebiśnieżka » 24 paź 2016, o 20:31

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu zastanawiamy się z mężem nad wymianą zbiornika na nieczystości płynne… Mieszkamy w Jastrzębie-Zdrój, ale na obrzeżach miasta i niestety nie mamy możliwości podłączenia się do kanalizacji miejskiej… Dlatego właśnie potrzebujemy jakiejś firmy, która się zajmie się dla nas wykonaniem szamba betonowego. Czy ktoś może coś polecić? Interesują nas tylko sprawdzone firmy i solidne produkty.
Przebiśnieżka

Solidne szamba betonowe

Postautor: RobertSkawiński » 24 paź 2016, o 20:48

O ile dobrze wiem firma Fabeton Jastrzębie-Zdrój tez obejmuje swoją ofertą. Nasze stare betonowe szambo też trzeba było wymienić i to jak najszybciej i zdecydowaliśmy się na ich usługi już kilka lat temu. Wszystko przywieźli, zamontowali i do teraz nie ma najmniejszych problemów, więc polecamy serdecznie.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Solidne szamba betonowe

Postautor: Ptyka » 24 paź 2016, o 22:52

A czy Bielsko-Biała też się załapuje na ich usługi? Ktoś może wie?
Ptyka

Solidne szamba betonowe

Postautor: puchacz27 » 25 paź 2016, o 01:51

Ja jestem zainteresowany również, ale mieszkam w Wodzisławiu Śląskim, czy ich oferta również obejmuje to miasto?
Awatar użytkownika
puchacz27

Solidne szamba betonowe

Postautor: LajkONA » 25 paź 2016, o 03:27

To prawda, też polecam ich usługi! My co prawda wymienialiśmy szambo betonowe pod Jaworznem, ale mąż mówi, że oni obsługują całą Polskę, więc z miejscowością nie będzie problemu. Szybko, fachowo i bez problemowo.
LajkONA

Solidne szamba betonowe

Postautor: tiranosaurusREX » 25 paź 2016, o 06:23

Koleżanka wyżej ma rację, miejscowość nie gra dużej roli w tym wszystkim, bo firma działa na terenie całego kraju, a nawet poza nim z tego, co mi wiadomo. Jeśli chodzi o Bielsko-Białą to tu jest dokładna oferta http://fabeton.pl/oferta/szamba-betonowe/slaskie/bielsko-biala/ skierowana do tego miasta. A jeśli idzie o Wodzisław Śląski to też mają sprecyzowaną dla nich ofertę i jest ona tutaj: http://fabeton.pl/oferta/szamba-betonowe/slaskie/wodzislaw-slaski/. Także wszystko idzie znaleźć, wystarczy zajrzeć na stronę.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Solidne szamba betonowe

Postautor: Ptyka » 25 paź 2016, o 07:02

Pięknie dziękuję! Zaraz razem z mężem sprawdzimy, co takiego mają nam do zaoferowania i czy spełniają nasze oczekiwania. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
Ptyka

meble ursynow warszawa

Wróć do Offtopic