Gdzie dostanę dobrej jakości uchwyty Amix? Polecicie coś?

Postautor: RobertSkawiński » 20 gru 2017, o 21:47

Hej chcę zakupić uchwyty ,ale nie wiem w sumie ,gdzie dostanę coś takiego ( najlepiej przez internet) jeśli ktoś miałby jakieś miejsce godne zaufania ,które posiada dokłądnie takie uchwyty jakich szukam to bardzo prosze o wpis.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: puchacz27 » 21 gru 2017, o 00:37

Witaj ja polecam ci kupić te uchwyty Amix tutaj: https://www.ksieciunio.pl/Akcesoria-Amix-c112. Jest to sprawdzony sklep jakbyś miał ,jakies pytania ,czy to na temat uchwytów ,czy to na temat sklepu to pisz jak w dym.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: RobertSkawiński » 21 gru 2017, o 02:59

Hej tak właściwie to mógłbys mia tak w skrócie napisac zalety tego sklepu w sensie nie chodzi mi o wypracowanie ,ale tak po prostu ogólnie coś na jego temat. Jak przebiega transakcja ,jak wygląda ewentualny zwrot i kontakt z tą firmą ( jeśli oczywiście masz takie informacje). Dziękuje!!
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: puchacz27 » 21 gru 2017, o 03:19

Okej z tym sklepem mam dość długie doświadczenie więc bez problemu powinienem odpowiedzieć na twoje pytania ,ale nigdy nic nie zwracałęm więc w tym temacie ci nic nie pwoiem. Jednak moja koleżanka oddawała kiedyś coś bo kupiła za dużo więc poprosze ją o wpis na forum.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: puchacz27 » 21 gru 2017, o 04:49

Dobra to koleżnka napiszę po pracy. Jeśli chodzi o sklep to sprawa miewa się tak transakcje zawsze, wszystkie przebiegały bez żadnych kłopotów to znaczy dostawa w cenie około 10 złotych bez zależności od gabarytów zakupionego towaru i ich ilości. Wchodz na stronę i wybierz co ci najbardziej odpowiada to znaczy wybierasz produkt, wrzucasz do kosyzka, płacisz przez internet ) pryznajmniej ja zawsye tak robie jest to dla mnie najwygodniejszy sposb płatności i 2 dni zazwyczaj wszystko si rozwiązuje.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: RobertSkawiński » 21 gru 2017, o 06:43

Dziękuje ci za pomoc.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: ZigaMiga » 21 gru 2017, o 07:12

Hej ja jestem tą koleżanką. Raz faktycznie zwracałam coś w tym sklepie ponieważ kupiłam za dużo sztuk. Co mogę ci powiedziec wypełniłam formularz zwrotowy w razie jakiś pytań możesz dzwonić na infolinię ( odbierają i bez problemu odpowiadają na wszystkie pytania) i do dwóch tygodni ,czyli czternastu dni roboczych otrzymuje się zwrot pieniędzy ,ale zazwyczaj następuje to do siedmiu dni roboczych. Nie miałam żadnych problemów ze zwrotem ze względu na zakupienie zbyt dużej ilości produktu.
ZigaMiga

Postautor: RobertSkawiński » 21 gru 2017, o 07:51

Dziękuje ci za informację :):).
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

meble ursynow warszawa

Wróć do Wasze propozycje