Niezależna produkcja filmowa

Postautor: puchacz27 » 25 lip 2016, o 09:21

witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym na tym forum poprosić Was o temat, a jednocześnie poruszyć pewną dyskusję. Otóż.. chciałbym w niedługim czasie rozpocząć kręcenie i tworzenie jednej produkcji filmowej. Nie jest taki o, troll czy bełkot z mojej strony, bo mam na to sporo środków i liczne kontakty wśród wielu aktorów. Chciałbym nakręcić film w Poznaniu, ale hmm.. potrzebowałbym takiej jednej firmy, żeby się do niej zgłosić, żeby powiedzieli dokładnie co i jak, przedstawili zasady, ogólnie wprowadzili w to.. czy znacie taką firmę? Będę wdzięczny za namiary na nią.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: Eroto » 25 lip 2016, o 09:35

Wejdź sobie tutaj, w ten link: http://poznanfilmcommission.pl/ tutaj masz dokładnie wszystko opisane, krok po kroku, zresztą ta firma oferuje różne usługi związane z pomocą w kręceniu filmów itp. możesz m.in. u nich się dowiedzieć jakie dokumenty potrzebujesz, upoważnienia, zamówić catering czy kręcić w określonych lokacjach itp. myślę, że jak na poważnie myślisz o produkcji filmowej to możesz się do nich zgłosić ;)
Eroto

Postautor: Prymat » 25 lip 2016, o 10:34

No ale fajnie byłoby nakręcić taki film pełnometrażowy po swojemu.. to chyba jedno z moich największych marzeń jest :P ale może jeszcze z czasem uda mi się je zrealizować, bo jak patrzę na tę stronkę, to faktycznie dużo zewnętrznych firm pomaga w takim czymś i faktycznie można o wiele łatwiej nakręcić filmy itp.
Prymat

Postautor: elektryk12V » 25 lip 2016, o 10:50

Przyznam szczerze, że też kilka razy w moim życiu przeszło przez myśl, jakbym się miał sprawdzić jako reżyser tego kina.. tylko strasznie mnie odrzucała myśl, że mnóstwo papierkowej roboty i licznej dokumentacji przede mną.. a tu w sumie są firmy, które się tym zanjmują.. hmm ;)
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: Vikink » 25 lip 2016, o 12:49

Ja w przeszłości korzystałem z usług firmy poznanfilmcommission.pl i musze przyznać szczerze, że bardzo dobrze mi się z nimi współpracowało. Bardzo dobra, profesjonalna i skuteczna firma. Jak się z nimi na coś umawia, to dotrzymują terminów i bardzo przyjaźni są nastawieni. Praca z nimi była samą przyjemnością ;) Kazdemu polecam ;)
Vikink

meble ursynow warszawa

Wróć do Wasze propozycje