Którego z Warszawskich detektywów byście najbardziej polecili?

Postautor: LajkONA » 22 cze 2016, o 23:20

Czy jest jakiś detektyw albo biuro detektywistyczne które jest takim numerem jeden teraz w Warszawie? Bo zamierzam skorzystać z usług i wynająć kogoś ale nie mam pojęcia kto jest teraz najlepszy?
LajkONA

Postautor: RobertSkawiński » 22 cze 2016, o 23:36

No wiesz co, dość subiektywne to jest kto jest dla kogo najlepszy… dla mnie taka firma warszawska MB Detektywi się okazała idealna, bo mi zależało na zrobieniu wywiadu na temat partnerów biznesowych. Jak szukasz czegoś takiego to zajrzyj tu do nich na stronę http://mbdetektywi.pl/wywiad-gospodarczy-i-wartosc-majatku-partnera-biznesowego-jak-odpowiednio-wykorzystac-informacje/ i masz wszytsko wypisz wymaluj. Wiem, ze mają naprawdę sobry sprzęt, bo jakość zdjęć itp. była ekstra no i sa w branży chyba teraz najbardziej na topie
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: tiranosaurusREX » 23 cze 2016, o 02:02

Ano ja też bym ich chyba wybrał. Miałem do czynienia z kilkoma agencjami i jak chodzi o profesjonalizm i cennik u detektywów to oni wychodzili najlepiej na tle innych firm. Cenę właśnie sami z Tobą ustalają indywidualnie, zależy od sprawy a plusem dużym jest to że mają zespół i konkretnych specjalistów że jak np. potrzebujesz kogoś od biznesu czy prawa to mają takich
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: LajkONA » 23 cze 2016, o 02:23

A ktoś z nich korzystał w prywatnych sprawach? Bo znalazłam na ich stronie coś co by mnie dotyczyło http://mbdetektywi.pl/podejrzewasz-zdrade-skorzystaj-z-uslug-detektywa/ i wszystko wygląda naprawdę profesjonalnie, szczególnie by mi zależało na zbieraniu tych dowodów żebym miała pewność… ktoś miał taki kontakt z nimi?
LajkONA

Postautor: elektryk12V » 23 cze 2016, o 04:30

Może najpierw porozmawiaj z męzem czy chłopakiem a potem detektywów nasyłaj. Kobiety…
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: tiranosaurusREX » 23 cze 2016, o 06:53

Ja miałem taką sprawę z nimi no i niestety się wywiązali z zadania. Abstrahując od tego ze nietstey okazało się ze żona ma romans, to rzeczywiście byli bardzo dyskretni (nie domyśliła się nic przez miesiąc) no i miałem mnóstwo dowodów… myślę że Tobie też pomogą. To w porządku ludzie i wspierają też jak się ma cięższą chwilę
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

meble ursynow warszawa

Wróć do Wasze propozycje