Firma montażowa szuka firmy do współpracy.

Postautor: puchacz27 » 10 maja 2016, o 21:59

Witajcie. Moja firma zajmuje się montażem ogrodzeń za zachodnią granicą. Szukam firmy do stałej współpracy, najlepiej producenta ogrodzeń i bram. Zna ktoś może firmę, która zajmuje się takim czymś. Mam masę zleceń i chętnych klientów, którzy są zainteresowani montażem nowych ogrodzeń.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: elektryk12V » 11 maja 2016, o 00:53

Wysłałem namiary na firmę z branży. Korzystałem z ich usług jakiś czas temu, bardzo profesjonalni i rzetelni jeżeli chodzi o wykonywaną pracę. Ciężko mi powiedzieć jak firma nastawia się na współpracę, bo sami również oferują montaż, ale nie wiem czy robią to też za granicą. Musisz sam się dowiedzieć.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: Muchomorek83 » 11 maja 2016, o 03:15

Miałem taką jedną firmę która zajmowała się dla mnie ogrodzeniem producent bardzo solidny i przykładający dużą wagę do produktu końcowego. Jeżeli chodzi o samo wykonanie to polecam, żaden klient, nawet najbardziej wymagający nie będzie miał się do czego przyczepić. Nie mam tylko pojęcia jak ze stałą współpracą.
Awatar użytkownika
Muchomorek83

Postautor: puchacz27 » 11 maja 2016, o 03:52

To może dasz mi namiary na tą firmę? :D Oczywiście mam kilka firm do ewentualnej współpracy, ale każda z nich jest co najwyżej dobra, nie ma tutaj kogoś wybitnego. Nastawiam się na pracę dla bogatych zleceniodawców więc potrzebuję produktów najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: Prymat » 11 maja 2016, o 04:30

No ja mam sprawdzonego fachowca który robi ogrodzenia mazowieckie województwo jest pełne firm z rożnych branż więc i w tej tez nie zabraknie producentów. Ogólnie jeżeli szukasz kogoś w klasie premium to może być ciężej znaleźć, bo jak wiadomo wraz z rozrostem często traci się na jakości.
Prymat

Postautor: puchacz27 » 11 maja 2016, o 06:00

No jasne, ale znowu mały zakład może nie być wstanie wyrabiać się w terminie ze zleceniami. Można powiedzieć, że szukam średniej firmy z dużymi możliwościami produkcyjnymi, ale nie koniecznie z dużą baza klientów.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: Muchomorek83 » 11 maja 2016, o 06:09

Sorki, ale dopiero teraz zauważyłem. Już wysłałem wszystko w prywatnej wraz z namiarami do gościa który reprezentuje firmę. Jeżeli będziesz zamawiał jakieś większe ilości to przypominaj mu się o zniżkach i rabatach. Można zaoszczędzić całkiem spore kwoty jeżeli masz dużo zleceń.
Awatar użytkownika
Muchomorek83

meble ursynow warszawa

Wróć do Wasze propozycje