Fachowa i niedroga obsługa informatyczna firmy, kto poleci?

Postautor: elektryk12V » 9 mar 2017, o 09:23

Szukam fachowej firmy specjalizującej się w obsłudze informatycznej przedsiębiorstw. Zalezy mi na dobrej i stałej cenie, a moje wymagania nie są jakieś duże. Prowadzę biuro nieruchomości która ma 3 placówki w Warszawie i chciałbym szybszej i bardziej dopracowanej bazy danych, lepszej wymiany informacji miedzy oddziałami i szybkiej pomocy kiedy przydarzy się awaria. Liczę na waszą pomoc, pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: MyszkaToWie » 9 mar 2017, o 12:02

Polecam tę firmę - https://www.lizard.pl/obsluga-it. Współpracuję z nimi od dwóch lat i na działanie komputerów, serwerów i sieci nie mogę narzekać. Wszystko jest zrobione prosto, bez zbędnych skomplikowań, ceny za usługi są stałe – można sobie z góry przewidzieć jakie beda wydatki. Poza tym dane są backupowane co daje dodatkową pewność ze w razie czego świat mi sie nie przewróci do góry nogami ;]
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

Postautor: LajkONA » 9 mar 2017, o 14:24

Co zawiera taka obsługa IT w ogóle i dlaczego decydować się na firmę a nie na jakiegoś informatyka? Na poziomie naszych małych przedsiebiorstw IT nie jest chyba jakieś bardzo skomplikowane?
LajkONA

Postautor: YammyMummy50 » 9 mar 2017, o 14:46

Nigdy bym się nie zdecydował na zawarcie umowy z informatykiem bo oni mają zwykle mase różnych prac i czasem nie wiedzą co się wokół nich dzieje. Zewnętrzna firma w dodatku wychodzi paradoksalnie taniej, jest zawsze na czas i oferuje lepsze rozwiązania bo ma szerszy wachlarz usług. https://www.lizard.pl/ to jedna z tańszych firm w branży IT która działa od lat i ma bardzo doświadczoną kadrę. Polecił mi znajomy i cieszę się że go posłuchałem bo za nieduże pieniadze mam profesjonalną pewną obsługe. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
YammyMummy50

meble ursynow warszawa

Wróć do Komputerowcy i elektronicy