Klimatyzacja dla klubu fitness.

Postautor: puchacz27 » 13 lip 2016, o 06:19

Tak jak w temacie, poszukuję firmy, która wykona dla mnie projekt oraz zamontuje gotowy system klimatyzacji. Klub nie jest specjalnie duży, ale na czas prac musiał bym go zamknąć. Znacie jakieś sprawdzone firmy, które potrafią się uwinąć w krótkim czasie?
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: Helios8 » 13 lip 2016, o 09:05

Jeżeli szukasz kogoś kto ci zaprojektuje klimatyzację to ja polecam firmę clima-line.pl. Fachowcy jakich mało i do tego zawsze dobierają najlepszą ofertę. Co do terminu to ciężko powiedzieć, ale jak się z nimi skontaktujesz to na pewno odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.
Helios8

Postautor: Przebiśnieżka » 13 lip 2016, o 09:23

Pamiętam tą firmę jeszcze z czasów pracy w innej firmie. Robili dla nas instalację wentylacji i mimo tego że było przy tym sporo roboty to panowie uwinęli się bardzo szybko. Polecam, bo dawno nie widziałem kogoś z taką wiedzą, potrafili odpowiedzieć na prawie wszystkie moje pytania.
Przebiśnieżka

Postautor: Eroto » 13 lip 2016, o 11:39

Zawsze możesz się dogadać z ekipą i nie zamykać klubu nie potrzebnie. Najpierw zrobią to co mogą nie przeszkadzając klientom a potem wezmą się za resztę. Może obejdzie się bez zamknięcia. U mnie znalazła się ekipa która pracowała w nocy :P
Eroto

meble ursynow warszawa

Wróć do Technologie