Najlepsze sklepy z elektronarzędziami do drewna

Postautor: MoniaKonia » 9 cze 2016, o 23:55

Hejka, witam wszystkich serdecznie. szukam sklepu z elektronarzędziami do fachowej obróbki drewna. Szukałam w okolicy, ale nic ciekawego nie znalazłam. Może to być oczywiście sklep online. Jeśli ktoś już coś fajnego kupił lub wie gdzie jest tanio i profesjonalnie. Proszę o komentarz.
MoniaKonia

Postautor: Zamkowa » 10 cze 2016, o 00:08

Mój mąż używał jakieś narzędzia. Chyba to była jakaś szlifierka. Zapytam go gdzie kupił, bo ja oczywiście nie mam pojęcia. Bardzo jest zadowolony ze swoich narzędzi. I sklepu w którym kupuje, jak wróci to się wszystkiego dowiem i wieczorem napisze konkretniej. Bo teraz nie mam jak.
Zamkowa

Postautor: LajkONA » 10 cze 2016, o 01:51

Kupiłam kiedyś tarczę do materiałów drewnianych w internetowym sklepie TECH Poznań. Bardzo tanie po kilka złotych od sztuki. Wzięłam chyba dziesięć. Starczyły mi na wyszlifowanie wszystkich mebli. Bardzo dobry sklep, wiem, ze dużo fachowców się w nim zaopatruje.
LajkONA

Postautor: RobertSkawiński » 10 cze 2016, o 03:09

To prawda. Mój brat ma firmę budowlaną i oni kupują tylko w Techu. Niezawodne narzędzia to w tej branży podstawa. Dzięki nim można uniknąć niepotrzebnych wypadków. Dobry sprzęt i przestrzeganie zasad BHP minimalizuje ryzyko. W budowlance nie ma żartów :)
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: LajkONA » 10 cze 2016, o 05:12

Zgadzam się nie powinno się oszczędzać na jakości narzędzi, ale czasem można taniej kupić szlifierkę tej samej marki. Nie wydaje mi się, żeby ta tańsza była w czymkolwiek słabsza. Po prostu różne sklepy mają różne marżę. Nie zawsze najdroższe znaczy najlepsze.
LajkONA

Postautor: puchacz27 » 10 cze 2016, o 06:10

Tak wiadomo, ale najgorsi są tacy pracodawcy co robotnika mają za nic i nie dbają o jego zdrowie. Dają mu sprzęt, który już dawno powinien być wymieniony i karzą się cieszyć. Oczywiście nie wszyscy tacy są, ale nieraz się z takimi spotkałem.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: MoniaKonia » 10 cze 2016, o 07:47

Ok., dzięki wielkie. już wiem gdzie kupować ;)
MoniaKonia

meble ursynow warszawa

Wróć do Technologie