Folie na okna, antywłamaniowe itp.

Postautor: RobertSkawiński » 22 sie 2016, o 04:21

Czesć Wam! Szukam dobrej firmy, która zajmuje się sprzedażą folii antywłamaniowych, ochronnych na okna i nie tylko. Kiedyś miałem na celowniku bardzo fajną firmę, ale zgubiłem do nich dane ;/ trochę szkoda.. może za to Wy znacie jakąś dobrą firmę, którą możecie mi zarekomendować? Będę wdzięczny za Wasze typy ;) nie odbierajcie to jako lenistwo, ale po prostu wolę liczyć na Wasza pomoc, niż sam coś kiepskiego wybrać.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: Muchomorek83 » 22 sie 2016, o 06:01

ja niedawno szukałem oferty na oklejanie samochodów i trafiłem na bardzo dobrą firme, która się tym zajmuje. Możesz u nich zamówić różne folie, na okna też. Współpraca z nimi się układała znakomicie, szybko, rzetelnie i profesjonalnie. Jak Ci zależy na czasie to skontaktuj się z nimi ;)
Awatar użytkownika
Muchomorek83

Postautor: Vikink » 22 sie 2016, o 07:35

Ja niedawno zamówiłem komplet folii antywłamaniowych Artfoll z tej stronki. Bardzo polecam. Stosunkowo niska cena i jeszcze bardzo profesjonalna obsługa klienta. Nic dodać nic ująć – po prostu super firma ;)
Vikink

Postautor: Eroto » 22 sie 2016, o 09:13

Dobrze, że wstrzymałem się z kupieniem podobnych folii – wszedłem na tę stronkę co polecaliście i mają dużo taniej niż tam gdzie miałem zamawiać.
Eroto

meble ursynow warszawa

Wróć do Auto-moto-maniacy